Mācība par naudas enerģiju
Foto: LETA

Par attieksmi pret naudu vai naudas enerģiju es rakstīšu ļoti īsi, jo šis likums ir vienkāršs kā viss ģeniālais. Galvenais ir, vai jūs to gribat saprast vai nē.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Cik daudzas lietas mūsu pasaulē varēja sakārtoties citādāk, ja cilvēki pastāvīgi atcerētos Karmas jeb Atmaksas Likumu. No cik daudzām problēmām varētu izvairīties, ja cilvēki nebūtu tik neizglītoti. (Šeit es nedomāju to izglītību, ko sniedz augstskolas, bet gan sirds gudrību).

Daudzi cilvēki uzskata par panākumu citu cilvēku apmānīšanu. Viņi berzē rokas aiz laimes, ka piemānījuši savus tuvākos un iebāzuši savā kabatā dažas liekas naudas zīmes. Jums šķiet, ka jūs esat parādījuši veiklību un atjautību. Taču jūs parādījāt viltu un skopumu.

Ja jūs varētu izsekot tam, pie kādām turpmākām sekām noved jūsu rīcība, jūs pa galvu pa kaklu skrietu uzmeklēt to cilvēku, kuru jūs apmānījāt, un pamēģinātu ielikt viņa kabatās visu naudu, kas jums ir.

Nauda ir Dievišķās enerģijas izpausme fiziskajā plānā. Un tas, kāda ir jūsu attieksme pret naudu, parāda, kāda ir jūsu attieksme pret Dievišķo enerģiju. Daudzi no jums ir noskatījušies filmu "Noslēpums" vai lasījuši tāda paša nosaukuma autores Rondas  Bērnas ( Rhonda Byrne ) grāmatu un līdz ar to ieguvuši tieši pusi no zināšanām par naudas, veiksmes un panākumu enerģijas materializēšanos fiziskajā plānā.

Otra puse šim noslēpumam ir tā, ka visas grāmatā aprakstītās lietas var materializēties jūsu dzīvē tikai no jūsu pašu kosmiskās bankas. Kosmiskā banka ir jūsu labo darbu, labo domu un nesavtīgas došanas enerģijas uzkrājums, visu jūsu inkarnāciju laikā. No šīs bankas mēs smeļamies enerģiju lai pavarētu kādu slimību, smagu dzīves situāciju un arī lai iegūtu materiālus labumus, citu cilvēku atzinību, un panākumus. Ja jūsu kosmiskajā bankā ir ļoti neliels pozitīvās enerģijas uzkrājums vai pat nav vispār nekāda, tad jūs varat sev gribēt jaunu māju, kamēr galva sāk kūpēt, bet rezultātu nebūs nekādu.

Tādos gadījumos jūs varat iegūt tikai īslaicīgus materiālos labumus, kredītus un mājas uz nomaksu, automašīnas līzingā, kādu ieguvumu azartspēlēs, pieņemot "kukuli", izmantojot varu par kādu, un to visu pēc kāda zaudējot. Jūs naudu neveiksmīgi ieguldāt, jūs piemeklē bankrots, bankas jums noņem vel vairāk nekā ir devušas, un jūs atgriežaties savā sākuma punktā vai pat vēl zemāk, jo jums ir arī jāsamaksā par to laiku, ko izmantojāt jums nepiederošus labumus. Tāpēc likums ir vienkāršs - vispirms sējiet un pēc tam gaidiet ražu. Kosmiskie likumi darbojas nevainojami, un jūs varat būt droši, ka nekad nesaņemsiet mazāk neā esat pelnījuši.

Mācība par naudas enerģiju
Foto: EPA/LETA

Gudri cilvēki cenšas neradīt parādus, pat dzīvojot parasto dzīvi. Viņi, tieši otrādi, cenšas izdarīt tā, lai viņiem paliktu parādā. Tāpēc, ka viņi ļoti labi izprot Karmas Likumu, varbūt pat zemapziņas līmenī. Un jūsu parādnieks būs spiests tā vai citādi atdot jums savu karmisko parādu. Ja ne šajā dzīvē, tad vienā no nākamajām. Karmas Likums darbojas nevainojami.

Jūs droši vien kādreiz brīnāties par dažiem cilvēkiem, kuri it kā nemaz nepieliek lielas pūles, bet nauda pati pie viņiem atnāk. Noslēpums ir vienkāršs: iepriekšējās dzīvēs viņiem bija pareiza attieksme pret naudas enerģiju. Bet citi cilvēki, lai kā censtos nopelnīt naudu, - nevar. Un visa lietas būtība ir tā, ka pagātnē viņi vai nu neatdeva parādus, vai piesavinājās svešu naudu.

Ir vēl viens aspekts naudas enerģijas izlietošanā. Tas bija zināms visos laikmetos. Tad, kad jūs tērējat naudu labai lietai, tad tieši tik, cik jūs iztērēsiet, desmit reižu vairāk jums tiks atdots.

Man jāpiemin vēl tāds moments kā nesavtīgums, ziedojot naudu. Labdarīgi ziedojumi ir ļoti līdzīgi lūgšanai. Jo nesavtīgāk jūs ziedojat enerģiju, jo vairāk dāvanu jūs saņemsiet nākotnē.

Iegaumējiet: ne jūs ar savu darbu nopelnāt naudu, naudu jums dod Dievs. Tāpēc ir bezjēdzīgi nodarboties ar naudas pelnīšanu. Tieši tāpat, kā ir bezjēdzīgi dzīties pēc dažādu lietu iegūšanas jūsu pasaulē.

Jūs mēģināt aizvietot Dieva neesamību jūsu dvēselē ar dzīšanos pēc lietām un baudām. Kad jūsu sirdī iemājo Dievs, tad jums nekas vairāk nav vajadzīgs. Jūs izjūtat pilnīgu apmierinājumu un Dievs rūpējas par jums.

Es saprotu, ka šīs ļoti vienkāršās lietas, par kurām es stāstu, ir ļoti sarežģītas jūsu saprašanai tāpēc, ka pasaule ir apgriezusies otrādi. Un vienkāršas patiesības vairs nav pieejamas jūsu saprašanai.

Un tagad tiešām es vēlos atklāt jums vissvarīgāko lietu saistītu ar naudas enerģiju. Naudai piemīt maģisks magnētisms. Un robeža starp naudu kā maksāšanas līdzekli un naudu kā tumsas spēku lamatām ir ļoti trausla. Protams mēs drīkstam ņemt kredītus, lai uzsāktu kādu biznesu, vai nodrošinātu savai ģimenei pajumti, bet ar vienu noteikumu - kredīts bankai nedrīkst pārsniegt 10% ekvivalenta no jūsu kosmiskās bankas. Pretējā gadījumā jums nav nekādu cerību kredītu atmaksāt, vai arī jūs parakstāt līgumu par mūžīgu kalpošanu kungam ko sauc par Banku (Pamēģiniet novilkt paralēlēs ar bērnībā lasītām pasakām).

Protams, savu kosmiskās bankas ekvivalentu var apskatīties tikai cilvēks, kas sasniedzis attiecīgo garīgās attīstības līmeni un izgājis caur iesvētībām un iniciācijām, bet interesanti ir tas, ka šādiem cilvēkiem dzīvē viss ir tādā balansā un harmonijā, ka nekādi kredīti nav nepieciešami.

Jūs jautāsiet, ko lai darām, ja mums šādas zināšanas nav pieejamas? Atbilde ir vienkārša - labākajā gadījumā uzsāciet garīgās attīstības un gaismas ceļu un iegūstiet šādas zināšanas, jo nevienas zināšanas no mums nav slēptas, pēc viņām vajag tikai doties ceļā. Vai nu pajautājiet kādam, kam ir pieejamas šādas zināšanas. Un neiekrītiet tumsas spēku lamatās, bet esiet fiziski veseli, garīgi attīstīti un materiāli pārtikuši.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form