1. Pieņem stratēģisku lēmumu

Lai piesaistītu veiksmi, vispirms jāzina, ko īsti vēlies panākt. Vispār tas nav tik viegli, kā izklausās. Piemēram, var pirms aizmigšanas censties vizualizēt savus sapņus. Bet miegs var pārņemt jau pie trešā sapņa iedomāšanās. Reizēm šķiet, ka gribas kaut ko vienu. Tomēr, to iegūstot, nav ne prieka, ne laimes izjūtas. Taču sapņot vajag tik un tā. Lai nenotiktu kā anekdotē...

No vecuma nomira kāds godājams cilvēks Jānis Bērziņš. Kā jau pienākas, nokļuva paradīzē. Putniņi dzied, visapkārt pārpasaulīgs skaistums. Pēkšņi viņš ierauga slepenas durtiņas, uz kurām rakstīts "Viss Jānim Bērziņam". Nenoturējās, atvēra durvis un pārsteigumā iekliedzās: skatienam pavērās pavasarīga dārza ieskauta savrupmāja, piebrauktuvē - jaunākā modeļa mersedess, bet pa logu smaidīga māj Mis Pasaule. Jānis Bērziņš saskuma un metās pie Dieva Tā Kunga: "Kā tad tā, Dievs? Visu dzīvi uz Zemes es Tevi godāju. Bet Tu mani tā sodi ne par ko!" Dievs rokas vien noplātīja: "Es izpildīju visas tavas vēlēšanās: iedevu tev nelielu divistabu dzīvoklīti, sievu, kas prot cept pīrāgus, un uz dzīves beigām - Volkswagen Passat. Ne par ko citu taču tu nesapņoji!"

Tags

Sarakstu karuselis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form