Gaidāms trauksmains novembra noslēgums

Ko šogad sola gaidāmā 'melnā piektdiena'? Astrologa ieteikumi un brīdinājumi
Foto: DELFI Репортер

Visā gada nogalē astroloģiski vistrauksmainākais periods gaidāms uzreiz pēc valsts svētkiem - no 19. līdz 29. novembrim, kad planētu mijiedarbība sola kaitniecisku enerģētiku privāti un globāli.

Tādēļ, vienalga, kas notiktu 13. novembrī, tas ir tikai pumpuriņš novembra beigu notikumiem, kas var atnest gan epidēmijas, gan katastrofas, gan karadabību, gan finanšu sfēru satricinājumus, gan lielāku risku avio pārvadājumos. Laiks kļūst elektrizēts un notikumu plūsma ir tik neprognozējama, ka meklēs “zibens novedēja” vietu, lai izlādētos. "Būšu pārsteigts, ja novembra beigas saspringtā planētu stāvokļa dēļ pavadīsim mierīgi, bet tas ir tieši tas, uz ko personīgi ceru!" –uzsver astrologs.

Ko katrs varam paveikt indiviudāli? Maksimāli elastīgi plānot savu laiku, lai pārmaiņu rezultātā varētu ātri pielāgoties situācijai. Svarīgi ir pēc iespējas mazāk atrasties ļaužu piepildītās vietās, pasākumos un lielveikalos. Un atcerēties, ka karmisku uzkrājumu veido nevis notikumi, bet attieksme pret tiem, un tieši šī attieksme, savukārt, veidos nākotnes notikumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tags

Mēness fāzes Sarakstu karuselis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form