Skaitļa "13" numeroloģiskā nozīme

Ko šogad sola gaidāmā 'melnā piektdiena'? Astrologa ieteikumi un brīdinājumi
Foto: PantherMedia/Scanpix

Baņķis skaidro, ka skaitļa "13" vibrācijas allaž paliek nemainīgas: “"1” iemieso Saules simbolismu, jebkuras personas vai notikuma patību, centriskumu, esību, bet "3" ir” saistāms ar Jupiteru, kas simbolizē skološanos, sabiedriskumu, pasaules uztveri. Rezultātā skaitļu mijiedarbība "1+3"” rada "4"” jeb Mēness mezglu Rahu –- stabilitātes, cēloņu - seku ievērošanas galarezultātu. Varētu teikt, ka vienmēr 13. datumā ieteicams pieturēties pie atziņas "Domā, ko domā”." Ikvienai rīcībai, kas paveikta jebkurā 13. datumā būs lielāka karmiskās "lupas” uzraudzība" nekā citiem datumiem, apgalvo astrologs.

"Cita lieta ir kolektīvās apziņas sētās šaubas vai bailes, kas vienu vai otru skaitli "pagriež" izpausmju disharmoniskajā virzienā. Tā kā ne viens skaitlis nav ne labs, ne slikts, tā izpausmes ir atkarīgas no tā, vai pieslejamies pozitīvam skatījumam vai izmantojam konkrētā skaitļa negatīvi lādēto "ēnu”. Un te lielu lomu spēlē tādi subjektīvi faktori kā "ar kuru kāju no gultas izkāpsi"," komentē Baņķis.

"Ja kāds 13. datumā pamostas ar domu, ka būs slikti, tad palielinās varbūtība, ka kaut kas tāds arī notiks. Domas ir kā uz noteikta viļņa noregulēta antena, kas agri vai vēlu savu kanālu noķers! Pats rada situāciju un pats pēc tam priecājas, ka viss apstiprinās. Ja pieņem, ka "13” nes nelaimi, padomājiet, kā klājas cilvēkiem, kuri šajā datumā ir dzimuši. Tur taču būtu jābūt iemiesotām visām nelaimju nelaimēm! Taču tā nav! Tomēr pastāv iespēja, ka šiem cilvēkiem konkrētā cipara piesātinātā diena var radīt lielāku un atbildīgāku notikumu gūzmu,” stāsta Baņķis.

Tags

Mēness fāzes Sarakstu karuselis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form