Cilvēkam vienmēr ir bijusi un būs vēlme kaut ko sevī izmainīt, un tas ir pilnīgi dabiski, bilst kulturoloģe Olga. "Mans subjektīvais viedoklis: tetovēšana – tā ir māksla! Tetovējums kļust par daļu no tevis, kad tu izrotā ar to savu ķermeni. Es neredzu tajā nekā slikta. Bet! Svarīgi ir veidot tetovējumu pie profesionāļa, kurš ne tikai labi zīmē, bet arī prot lasīt simbolus. Jo – ikvienas izmaiņas uz tava ķermeņa nes līdzi konsekvences, pret to jāattiecas ne tikai no radošā, bet arī no praktiskā viedokļa. Simboli var ne tikai palīdzēt, bet arī nodarīt ļaunu, tāpēc jābūt uzmanīgam, pret tetovēšanu jāattiecas ļoti atbildīgi un apzināti." Par to, ka sekas tetovēšanai būs, ir vienisprātis arī abi pārējie uzrunātie ezotērikas speciālisti.

Olga iebilst pret zīmējumiem no sērijas "man tā vienkārši sagribējās", īpaši tad, ja tajos nav kādas dziļākas jēgas. Ikvienam attēlam uz ķermeņa būtu jāataino individuālā pasaules izjūta, dzīves principi un garīgā sākotne, jānes kāda noderīga un pozitīva iešifrēta informācija. "Katrs ir tiesīgs pašapliecināties pa savam, ka tikai citiem nenodara pāri! Taču patosa pilnās, izaicinošās un ambivalentās bildītes, kas pat vizuāli disharmonē ar tēlu, manī bieži raisa neizpratni. Nu neredzu es tajās jēgu!"

Savukārt dziednieks Ziedonis Kārkliņš neslēpj, ka ir pret tetovējumiem: "Tā tomēr ir kaut kāda enerģētiskā programma – pozitīva vai negatīva. Arī ar labajām programmām ir tā, ka šodien man tā programma der, bet pēc pieciem gadiem, kad es attīstos, dzīvē ir vajadzīga cita programma, un tā uztetovētā bremzē un traucē ienākt nākamajai, kas tajā brīdī ir vajadzīga."