Daudzi pat nevar iedomāties savu mājvietu bez orhidejām vai asparāgiem, kaktusiem vai fikusiem. Tomēr dažkārt nākas dzirdēt, ka daži augi mums nebūt nav draugi, bet drīzāk ienaidnieki. Piemēram, kaktusi provocēs strīdus mājinieku starpā, efejas dzīs vīru no mājas laukā, bet monsteras un cipreses naktīs nosūks no cilvēkiem enerģiju. Vai tiešām mēs uz savām palodzēm lolojam vampīrus?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kaktuss. Šim adatainim ir ļoti savdabīga "enerģētiskā uzvedība", tas akumulē apkārtējās vides un cilvēku enerģiju, bet pēc tam no adatu galiem izstaro enerģētiskus impulsus, stāsta portāls "Magplus.ru". No kaktusa nāk enerģētisko dzirksteļu kūlis, tādēļ agresīvs cilvēks, kas ilgstoši atrodas vienā telpā ar kaktusiem, kļūst vēl uzbudinātāks. Taču "mieramikām" būtu pat ieteicams pasēdēt starp kaktusiem – tas piešķirs viņiem dzīves spēku, iedvesmos varoņdarbiem un palīdzēs noticēt pašiem sev. Saskaņā ar fenšui, šos augus jānovieto Uguns zonā (telpas dienvidu vai dienvidrietumu daļā), lai tie nestu veiksmi un naudu.

Efeja. Šim augam ir slikta slava: tiek uzskatīts, ka tas kaitē ģimenes dzīvei – mājā, kur tas mīt, vīrs sāks dzert un staigāt apkārt vai vispār aizies nezināmā virzienā. Taču tā nav gluži taisnība. Šo augu enerģētika tiešām ir vēsa, tādēļ, ja attiecības ģimenē nav pārāk karstas, efeja palīdzēs izprovocēt nesaskaņas. Taču, ja gaisā virmo kaislības un emocijas šļakst pāri malām, efeja kļūs nevis par šķīrēju, bet ģimenes pavarda sargātāju.

Monstera. Šis augs arī tiek bieži nepatiesi apvainots. Pat nosaukumā, kas radies no vārda "monstrs", atspoguļojas bailes, ko cilvēkam iedveš šīs liellapu liānas ar savītajām gaisa saknēm. Stāsta, ka mājā, kurā aug monstera, cilvēki slimo, īpaši tas attiecas uz bērniem un sirmgalvjiem. Šis augs patiešām ir īsta enerģētiskā "dēle", kas ar lielāko prieku savāc cilvēku enerģiju. Bet – vispirmām kārtām jau negatīvo! Ja esi slims, aizkaitināts, sliktu sajūtu mākts – pasēdi pusstundu blakus monsterai, viņa dziednieciski "nolaidīs asinis".

Filodendrons. To dēvē arī par aizsargu. Tā taisnās un skaistās lapas ir pastāvīgs augšupejošās enerģijas avots. Filodendrons ir dzīvesvietas derīgās enerģijas minifabrika.

Palma ir augs, kas neder mazām telpām. No tās lapām burtiski notek "griezīga" enerģija, tādēļ labāk no tās turēties tālāk. Tajā pat laikā tā ir neaizvietojama, ja nepieciešams nojaukt kādu enerģētisku anomāliju telpā.

Tags

Kafija Kaktusi Telpaugi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form