3. solis: Atļaušana

Gara atmoda: septiņi soļi, lai atbrīvotos no svešu viedokļu ietekmes
Foto: Shutterstock
Gaisma mūsos iekļūst caur rētām. Rumi


Mums visiem ir rētas. Pirms atmodas, kad ir slikti, mēdzam teikt, ka "gan jau būs labi", un neko nedarām, lai kas uzlabotos. Kad saprotam, ka tiešām nekas nav uzlabojies, dusmas ir ierasta reakcija.
Sākam redzēt problēmas visos un visā. Citu vainošanas risks ir, ka tik un tā (tikai tagad bez savas gribas) reiz nonāksim līdz secinājumam, ka paši esam vainīgi. Jāsaprot, ka, lai pievilktu vēlamo savā dzīvē, ir jāpaceļ sava vibrācija līdz tai pakāpei, kura sakrīt ar vēlmju pakāpi. Rezultātā mēs cenšamies pārkāpt savām atmodas radītajām emocijām.

Emocijas ir mūsu spēcīgākais iekšējais dzinējs jaunu lietu sākšanai. Mēs iedalām emocijas pozitīvās un negatīvās, pieņemamās un nepieņemamās tāpēc, ka esam raduši pievienot tādu kā šablonu visām neierastajām emocijām. Mums ir jāieklausās savās emocijās, "neklasificējot" tās. Jāmēģina saprast, ko emocijas cenšas mums pateikt.

Nākas jautāt – kā pārvarēt savas emocijas?

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form