5. solis: Atlaišana

Gara atmoda: septiņi soļi, lai atbrīvotos no svešu viedokļu ietekmes
Foto: Shutterstock

Tikai pēc tam, kad esam atļāvuši un pieņēmuši katru savas dzīves aspektu, mēs varam izvērtēt un izlemt – pieņemt vai atlaist konkrētus cilvēkus, notikumus, modeļus u.tml., balstoties uz to, kas mēs vēlamies būt, nevis to, par ko mums nācās būt. Ja mēs mēģināsim atlaist šablonu vai uzskatu baiļu iespaidā, tas liks mums sūtīt vairāk enerģiju šiem šabloniem un bailēm, mūs tiem tuvinot, nevis no tiem attālinot, kas ir mūsu mērķis.

Atlaišanas solis var notikt vienlaikus ar jebkuru no sešiem pārējiem soļiem. Tas ir diezgan haotisks un bieži tiek saukts par "ego nāvi".

Sākotnēji tas var likties graujošs, jo rezultēsies daudzās straujās izmaiņās relatīvi īsā laikā (nodarbošanās maiņa un pat attiecību pārtraukšana, neuztraucoties par citu viedokli).
Cilvēki un procesi ar līdzīgām vibrācijām pievelk cits citu: mūsu jaunā vibrācija sāk pievilkt līdzīgi domājošos, un skolotāji (gan cilvēki, gan notikumi) sāk parādīties "no nekurienes", bieži vērojamas sinhronitātes.

Kāds jautās – uz kurieni es dodos?

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form