6. solis: Integrācija

Šajā solī saprotam, ka nekas mūsu pagātnē nav jāizlabo, jo nekas nav bijis nepareizs. Tā vietā mēs redzam labo ikvienā dzīves brīdī, jo spējam paskatīties uz savu esību no daudz plašāka leņķa. Mēs iekšēji zinām, ka pat tie, kuri mums darījuši pāri, bija "ieplānoti", lai mūsu ceļš mūs novestu šajā virzienā.

Ego nav ienaidnieks, tas tikai dara savu darbu, cenšoties ļaut mums dzīvot šajā dimensijā.

Mēs saprotam – visas "ne-ideālās" situācijas bija mūsu pašu "izsauktas", mums tajās bija jānokļūst, lai gūtu kādu mācību. Līdz ar to mēs mazāk paļaujamies uz citu mācīto un vairāk – uz saviem iekšējiem resursiem un gudrību. Mēs redzam, kas patiesībā ir bailes, – nepatiesu pierādījumu radītas ilūzijas. Mēs saprotam, ka ego nav ienaidnieks, tas tikai dara savu darbu, cenšoties ļaut mums dzīvot šajā dimensijā. Kad esam atcerējušies, kas patiesībā esam, varam rast kompromisu ar ego, ļaujot tam darīt savu darbu, nepārņemot kontroli pār mums.

Nu mēs zinām, ka esam enerģētiski savienoti ar visiem visapkārt, jo esam radušies no tā paša. Aizstājam nosodījumu ar mīlestību, godājam atšķirības, bet pārkāpjam dalījumiem.

Parādās jautājums – kā es varu kalpot?

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form