7. solis: Pateicība

Pateicība parādās dabiski, kad nonākam pie ne-dualitātes. Izjusta pateicība ir vairāk nekā apliecinājums, sajūta vai lūgšana, – tas ir esības stāvoklis.

Mēs pateicamies katram cilvēkam un pieredzei, kas krusto mūsu ceļu, sūtām pateicību saviem bijšajiem/-ām, kuri/-as lika mums atcerēties, kā mīlēt un novērtēt sevi, priekšniecībai, kura noveda pie aiziešanas no darba, iespējams, pat pie nodarbošanās maiņas, jo beidzot gribam atsaukties savam aicinājumam.

Ja mums kas nepatīk, tikai caur iekšēju darbu varam radīt sev tīkamu īstenību, kas sakrīt ar mūsu pašu radīto vibrāciju.

Pateicība un mīlestība ir tajā pašā vibrācijā. Mīlestība ir visaugstākā Visuma vibrācija. Tā ir dievišķais avots, pati dzīves enerģija. Mēs visi esam mīlestības radīti. Kad izvēlamies dzīvot pateicībā, mēs dabiski savienojam mūsu izveidoto ar vibrāciju, no kuras esam veidoti paši. Pateicība ļauj atlaist vajadzību kontrolēt.

Tagad jautājums skan tā – kā es varu izrādīt mīlestību?

Vai nu tas liekas pašsaprotami vai ne, mums visiem ir dots brīvās gribas radošais spēks. Viss ap mums notiekošais tikai parāda līdz šim veiktās apzinātās un neapzinātās izvēles. Ja mums kas nepatīk, tikai caur iekšēju darbu varam radīt sev tīkamu īstenību, kas sakrīt ar mūsu pašu radīto vibrāciju. Mēs esam dzīvības enerģija, manifestēta fiziskā formā.

Raksta tapšanā izmantoti materiāli no "Wakeup-world.com".

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form