Kas īsti ir rūnas?
Foto: Shutterstock

Kas īsti ir rūnas? Šo jautājumu man bieži uzdod klienti un tikko mācības sākušie studenti, tāpēc centīšos atbildēt pēc iespējas īsi un vienkāršiem vārdiem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Rūnas ir enerģiju, spēka plūsmas, kas izpaužas caur noteiktām zīmēm. Uzzīmējot, izgriežot vai kādā citā veidā aktivējot rūnu zīmes, atbrīvojas enerģija, ko šīs zīmes iemieso.

Rūnas – tā nav rotaļlieta un nesaprotami ķeburi, kurus atliek uzrakstīt, un būs tev laime. Rūnas ir nopietns instruments, kas prasa zināšanas, izpratni, cieņu un godāšanu.

Rūnas – tā ir vēsture un tradīcijas. Tās izmantoja senie karotāji, virsaiši, viedie un karaļi. Apgūstot šo zīmju jēgu, izmantojot rūnu prakses un zināšanas, var izmainīt savu dzīvi. Precīzāk – iedarboties uz noteiktiem dzīves apstākļiem. Var palīdzēt ne vien sev, bet arī citiem.

Tas notiek aptuveni tā – no apkārtējās pasaules tiek piesaukta enerģija, spēks, ar rūnu palīdzību tas tiek koncentrēts un aizraidīts atpakaļ, bet nu jau tas ir nomērķēts uz noteiktu rezultātu un rada reālas pārmaiņas mūsu materiālajā pasaulē.

Būtībā, lai ko arī kurš sacītu, rūnas kaut kādā ziņā ir instruments, un eksistē noteikts "mehānisms", kas tās "iedarbina". Ar nepareizu un nepārdomātu pieeju var savārīt ziepes un galu galā – iekļūt nepatikšanās. Tas nepadara rūnu lietošanu par kaut ko sliktu. Tas runā vienīgi par to, ka šīs enerģiju zīmes jālieto ar prātu, atbildīgi un pārdomāti. Tieši pārdomāta pieeja ir panākumu atslēga.

Rūnas tiek izmantotas dažādiem mērķiem. Aktivēti vairāku rūnu savienojumi ir burvestība, kas spēj piesaukt veiksmi, nostiprināt veselību... vai tieši otrādi, tur viss atkarīgs no rūnu zīmētāja gribas. Savītas savā starpā, rūnas kalpo kā amuleti. Vēl rūnas ir arī nākotnes pareģošanas un dzīves notikumu analīzēs rīks.

Un vienmēr būtu jāpatur prātā, ka rūnas nav kalpi, kas gatavi ir pildīt jebkuru vēlēšanos, bet draugi un palīgi! Tiesa gan, tad tās ne tikai jāpazīst un jāsaprot, bet arī jāizjūt.

Līdz ar jauna astroloģiskā gada sākumu esam atvērti jaunām idejām, projektiem, plāniem, tāpēc uz pavisam vienkārša piemēra parādīšu, kā rūnas strādā.

Par piemēru ņemšu ļoti vienkāršu rūnu formulu – Sowulo-Dagaz-Wunjo, kura paredzēta visdažādāko problēmu atrisināšanai un veiksmīgai izejai no situācijas.

Tajā savu izpausmi rod katras rūnas enerģija:

  • Sowulo – ļoti rezultatīva un jaudīga rūna, kas ļauj uzkrāt enerģiju. Tā padara situāciju skaidru, pasaka priekšā pareizo risinājumu, sintezē labvēlīgu iznākumu. Ikviens nopietns uzdevums ir pa spēkam šai Saules rūnai, kas vērsta uz cilvēciskās inerces un slinkuma pārvarēšanu;
  • rūna Dagaz, kas simbolizē rītausmu un arī mūsu vēlmes un nolūka spēku, ir "detonators" problēmas risinājumam. Tā liks situācijai izkustēties saskaņā ar norādīto "trajektoriju";
  • Wunjo atgriezīs spēkus, nostiprinās stāvokli sabiedrībā un pabīdīs problēmu uz risinājuma pusi. Tās nozīme – gaisma, prieks, ieceres piepildīšanās. Notikumi risinās maksimāli labvēlīgi.

Atliek tikai pareizi noformulēt nolūku, aktivēt rūnu formulu un baudīt prieku par sasniegto rezultātu.

Tags

Zīlēšana
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form