Mūsu karogs ir meiteņu brunči... Vai tiešām svārkiem ir sakars ar sievišķo enerģiju?
Foto: Shutterstock

Jau trešo gadu pēc kārtas dāmas, kuras savai dzīvei simboliski grib piešķirt vairāk sievišķības, seko blogeres Ances Šternbergas aicinājumam 30 dienas jūnijā pavadīt tikai un vienīgi svārkos (nu, vai kleitās). Bet – kā tur īsti ir – vai brunčiem tiešām ir kāds sakars ar sievišķo enerģiju? “Orākuls.lv” aptaujāja dažādu jomu ekspertus, bet secinājumi jāizdara tev pašai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Sirds meditāciju vadītāja Simona Kārkliņa atzīst, ka kleitās un svārkos jūtas sievišķīgi labi, bet bieži velk arī bikses un šortus – un arī jūtas brīnišķīgi. "Pati svarīgākā ir iekšējā labsajūta, un, ja tā ir, ar apģērbu var rotaļāties. Man patīk dažādība. Kleitas un svārki vairo sievišķību, bet ar tiem vien nepietiek. Ir jārūpējas par savu iekšējo sievišķo sajūtu – jānodarbojas ar to, kas liek acīm mirdzēt un sirdij starot," uzsver Simona.

Savukārt astropsiholoģe Žanete Korde atgādina, ka apģērbs ir ne tikai temperatūras svārstību, bet arī cilvēka enerģētiskā lauka aizsargs un harmonizētājs. "Rāmā sievišķā enerģija nāk no Zemes, un gari svārki ar kuplu apakšmalu ir tai atvērti. Aktīvā – vīrišķā enerģija nāk no Gaisa un Uguns stihijām dabā. Tāpat cilvēka ķermeņa augšdaļa ir ar aktīvu polaritāti, apakšpuse – no vidukļa uz leju – ar pasīvo. Novērojams psiholoģisks fenomens, ko noteikti piedzīvojušas visas dziedošās un dejojošās Latvijas sievietes, dziesmusvētkos uzvelkot tautastērpu: iztaisnojas mugurkauls, mainās stāja, gaita, kļūstam pašapzinīgākas." Astropsiholoģe piebilst, ka garus, kuplus brunčus iesaka valkāt pie neauglības problēmām.

Tags

Drēbes Kleita Sievietes
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form