– Vispirms, lūdzu, noskaidrosim, kā ir pareizi sacīt – hiroloģija vai hiromantija? Ar ko tās atšķiras (ja atšķiras)?

Pirms aptuveni simt gadiem hiromantija tika pārdēvēta par hiroloģiju: hiro – roka, logos – zināšanas.

Hiroloģija ir konkrēta sistēma ar noteiktu instrumentu komplektu pagātnes un tagadnes analīzei un nākotnes prognozēšanai. Ar precizitāti līdz gadam var noteikt to vai citu notikumu cilvēka dzīvē. Jāteic, hiroloģija neizmanto gaišredzības fenomenu, bet hiromantijā gan ir sava tiesa zināšanu par gaišredzību un par zīlēšanas kopumā.

– Kā sākās jūsu interese par šo jomu?

Jau bērnībā, kad man bija gadi 14, manās rokās nokļuva sena grāmata par hiromantiju un astroloģiju. To salasījies, es sāku izteikt pareģojumus visiem, kas vien to vēlējās. Kā izrādījās pēc tam, pēc daudziem gadiem, kad pats jau biju to labi piemirsis, daudzi mani pareģojumi piepildījās. Laika gaitā ne reizi vien pie manis atnāca šī zinātne – grāmatu vai skolotāja veidolā, vai vienkārši sapnī. Es neattiecos pret to nopietni, taču dzīve mani aizveda uz kādu ezotērisko skolu, kur es iepazinos ar hiroloģiju un, aptvēris, ka ar šīs zinātnes palīdzību es varu palīdzēt cilvēkiem, es sāku to studēt padziļināti.

– Jūsu "instrumentu kastē" ietilpst arī astropsiholoģija, kas ir ļoti ietilpīgs lauks. Kuru astroloģijas skolu jūs pārstāvat? Kāpēc tieši to?

Es pētu jaunu astroloģijas novirzienu – Dvēseles formulu. Tā ir krievu astroloģijas skola, kas būvēta uz heliocentrisko sistēmu. Mani uzrunāja tas, ka šī kosmiskā psiholoģija ir ļoti vienkārši saprotama un tulkojama. Tās pamatā ir planētas, kas programmē jūsu zemapziņu, Dvēseles energoinformatīvo matrici. Dvēseles formula ir jauna un reāli strādājoša sistēma. Bet vispār jau hiroloģija un astroloģija ir vienu vecāku meitas, māsas, kas viena otru papildina.

– Par ko būs jūsu seminārs festivālā "Destiny's Gift"?

Mans seminārs būs veltīts gan Dvēseles formulai, gan hiroloģijai un zināšanām par pasaules uzbūvi kopumā. Semināra dalībnieki varēs uzzināt savas dzīves attīstības plānu, kā arī – kā ar to pastrādāt, lai izmainītu nelabvēlīgu situāciju.

– Par kādiem jautājumiem cilvēkam vislabāko atbildi var sniegt hiroloģija (nevis, teiksim, astroloģija vai kāda mantika)?

Viens no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem, ko man nācies dzirdēt, ir par bērniem. Cik bērnu būs? Hirologs to var pateikt. Uz plaukstas pietiek atbilžu arī par likteni, karmu, par mīlestību un laulību, par veselību un naudu. Vēl – par emigrāciju, talantiem un potenciāla realizēšanu kopumā.

– Vai nāvi var redzēt plaukstā?

Var saskatīt arī nāvi, protams, taču mans uzdevums ir brīdināt cilvēku par iespējamām saslimšanām, kas cilvēku var novest nāvē, pateikt, kam jāpievērš uzmanība, lai to izlabotu, nevis nosūtīt viņu "pa taisno kapā". Zivs pūst no galvas. "Salaboji" galvu – tātad "salaboji" slimību. Es nesaku nāves datumu. Starp citu, nāvi vajag vēl arī nopelnīt...