No brīvajiem radikāļiem līdz sargeņģelim – atskats uz konferenci 'Dvēseles alķīmija'
Foto: Jānis Zariņš

Oktobra viducī, atzīmējot Jupitera iekāpšanu Skorpiona zīmē, Rīgā notika astroloģijas skolas "Chronosskola" rīkotā konference "Dvēseles alķīmija. Ko mums nes Skorpiona laiks?", kurā tikās un savā redzējumā dalījās ezotērikas speciālisti un interesenti.

Skorpiona zīmes atslēgvārds ir transformācija, tāpēc visas sešas lekcijas konferencē bija veltītas tam, kā mēs varam mainīt (uz labu, protams) savas dzīves visos līmeņos – no fiziskā ķermeņa veselības un labsajūtas līmeņa līdz pat attieksmei pret nāvi un ikdienas komunikācijai ar savu sabiedroto Smalkajā pasaulē.

To, cik liela loma mūsu noskaņojumā ir vibrācijām, uzskatāmi pierādīja konferences mediators Māris Pīlācis, ievadot pasākumu ar čakrafona meditāciju, kas pāris minūtēs noskaņoja dalībniekus uz viena viļņa un ielika stabilu pamatu visas dienas kopnoskaņai.

Neviltotu klausītāju interesi izpelnījās jau pirmais lektors – veselīga dzīvesveida pētnieks Kārlis Brants ar savu stāstījumu par to, kā organisms pats sevi cenšas atveseļot. Ar asprātīga slaidšova palīdzību vienkārši un saprotami Kārlis izskaidroja, piemēram, to, kā organismā darbojas brīvie radikāļi un arīdzan to, ka tie nav viennozīmīgi ienaidnieki.

Turpinājumā pirtniece un astroloģe Kristīne Vallere ievadīja auditoriju pirts sajūtās un šīs miesas un gara sakārtošanas sistēmas filozofijā, kas senčiem bijusi gana skaidra, bet ko mēs pa lielākajai daļai esam piemirsuši. Šī bagātība noteikti jāceļ gaismā un jāskaidro iespējami plaši, par to gana krāšņi liecināja klausītāju jautājumi.

Pirmo daļu noslēdza veselības konsultantes Alīnas Voronovas atraktīvais ekskurss Baha ziedu esenču pasaulē, kas, kā izrādās, nav ne aromterapija, ne homeopātija, bet pilnīgi patstāvīga, uz četru stihiju un spīdekļu enerģijām balstīta sistēma, ar kuras palīdzību varam transformēt dažādus veselības un dvēseles stāvokļus.

Kā jau iepriekš bija solīts, pusdienpauzē pieci veiksminieki saņēma ekspreskonsultācijas pie "Orākuls.lv" ekspertēm – astroloģēm Janas Reķes, Maijas Kraftes, Indras Saukānes, Lindas Krāģes un arīdzan Aijas Austrumas.

Otrās daļas ievads kļuva par pārsteigumu arī pašiem konferences rīkotājiem: Latvijā pazīstamais dziednieks Aldis Ķeviņš (kura uzstrāvoto ūdeni dalībnieki varēja baudīt visas dienas garumā), sarīkoja dejas meditāciju un sapurināja visus "otrajam cēlienam".

Sekoja astroloģes un "Chronosskolas" vadītājas Līgas Šīronas lekcija par to, vai mēs varam iziet ārpus sava horoskopa uzliktajiem rāmjiem un ko darīt cilvēkam, kurš "sevi atražojis" un no evolūcijas viedokļa kļuvis dabai "neinteresants". Tieši par to, kas notiek vai nenotiek pēc tam, kad reproduktīvā funkcija piepildīta, atbild talās planētas un pēdējās četras zodiaka zīmes, un par katru no tām ir vērts painteresēties sīkāk – vai tavā horoskopā tās akcentē kādu īpašu uzdevumu.

Piektā lektore – dvēseļu pavadone un sapņu šamane Inin Nini savu vēstījumu nodeva video formātā, jo konferences brīdī vēl atradās mācībās Brazīlijas džungļos pie yawanawa cilts medicīnas vīriem un sievām. Viņas runa bija par nāvi, par to, kā rietumu civilizācija ir izkropļojusi priekšstatu par šo dabīgo procesu un iesējusi tā vietā bailes. Starp citu, vai zināji, ka vārds "nāve" cēlies no vārda ar nozīmi "izdobts koks", "kuģis"? Tas vien jau liek paraudzīties uz šo tēmu citām acīm.

Visbeidzot, pēdējo un ne mazāk aizraujošo stāstījumu klausītājiem priekšā cēla gaišreģe un dziedniece Agnese Ziediņa-Zariņa, kurai spējas sazināties ar eņģeļiem piemīt kopš bērnības. Sirsnīgais un gandrīz gribas teikt – racionālais veids, kā Agnese stāstīja par eņģeļu īpašībām un saziņas veidiem, ne vienu vien klausītāju (mani tajā skaitā) mudināja pārskatīt vienu otru priekšstatu par Smalko pasauli un iespējām ar to kontaktēties.

Kopumā jāteic, ka konferences rīkotāji ar savu darbu var būt apmierināti – zāle bija faktiski pilna un tāda arī palika līdz pat pašām konferences beigām. Iespējams, šādu konferenci varētu sarīkot arī pavasarī, domīgi spriež idejas autore un organizatore Līga Šīrona.

Comment Form