Ja esi redzējusi filmu "Ūdens lielais noslēpums", tad droši vien atminēsies, ka ūdens spēj uztvert, saglabāt un nodot tālāk informāciju, pat tik smalku, kā cilvēka doma un emocija, nemaz nerunājot par vārdiem. To ietekmē mainās visa ūdens struktūra, tā molekula, un, tā kā mēs paši pa lielai daļai sastāvam no ūdens, attiecīgi cilvēks pats ar saviem vārdiem un domu var iedarboties uz savu veselību.

Atcerēsimies dažas izplatītas frāzes un to, ko iegūstam rezultātā.

Sakot (no krievu valodas aizgūto – red.) frāzi "tā neko sev!", tu saņem... kā tev šķiet, daudz ko? Protams, ne! Ja atminies gadījumus, kad visiem tika un tev nē, zini – tā var būt Visuma atbilde uz šo frāzi.

Atceries, cik bieži saki "es vispār neko nedzirdu (neredzu, nejūtu)". Tā, protams, pievelk tavā dzīvē acu, ausu un deguna kaites.

Sakot un domājot "esmu resna", tu iegūsti klāt liekus kilogramus. Sakot "es vājēju", tu izvēlies slimību un sāc jūsties sliktāk – proti, vājāk. Aizvietojot to ar frāzi "es kļūstu slaidāka", domforma sāks iedarboties draudzīgāk.

Sakot "man nav naudas", tu atbilstoši nekad nejutīsi pārpilnību. Finanses pievilkt ļoti palīdz frāze "pie manis viegli un bieži nāk nauda". Kolīdz tu ar savām domām neliksi šķēršļus vēlmju realizācijai, sajutīsi, kā atveras iespējas un naudas avotiņi.

Sakot "man vajag", tu dzīvo trūcīgu dzīvi apstākļu iespaidā, tādējādi neļaujot sev būt dzīves saimniekam. Šos vārdus labāk nomainīt ar "es izvēlos".

Saki bērnam "tu esi muļķis", un viņš mācīsies slikti. Tāpēc, ka tu pati viņu veido neveselīgi domājošu!

Sakot tuvam cilvēkam "kaut es tevi acīs neredzētu", "tu man esi piegriezies", "atšujies no manis" vai "pazūdi no manas dzīves", tu programmē attiecību iziršanu ar šo cilvēku. Nebrīnies, ja pēc tam tavs vīrs vai bērns aiziet no ģimenes vai vēl sliktāk – no dzīves.

Taču tieši tā darbojas Visuma likums. Ko tu prasi, tas arī atnāk! Atceries krievu tautas pasaku, kur sieva vīram saka: "Kaut tu izčibētu!"? Tajā pašā mirklī tieši tas arī notika! Jo nekas nav nejauši.

Sakot bērnam "tu novelsies", "tu tur kājas izlauzīsi", nebrīnies, ja ar tavu bērnu tieši tas arī notiks. Tu pati šādu scenāriju savam bērnam esi izveidojusi. Atminies, cik bieži tu saki – es taču teicu, ka tieši tā notiks! Arī šis var but tieši tas gadījums, kad tu pati piesauci negatīvu situāciju sava tuvākā (un tātad – arī savā) dzīvē.

Apgalvosi, ka "nevar atrast nevienu normālu vīrieti"? Tā arī notiks, ka katrs nākamais tavas dzīves vīrietis tev nesīs vien ciešanas un vilšanos.

Sakot cilvēkam "es tevi nespēju sagremot", tu iegūsti problēmas ar kuņģa–zarnu traktu. "Tu man sēdi uz kakla" – osteohondrozi. "Sirds asiņo", "man sirds gandrīz apstājās" – vari uzskatīt, ka esi sev "debesu kancelejā" pasūtījusi sirdskaiti.

Lai sliktais nenotiktu, ir ļoti svarīgi nedomāt par to un vēl jo vairāk – nedaudzināt negatīvu informāciju. Ne velti ir teiciens – "sacīts – darīts"! Tas nozīmē: pasakot tu jau gandrīz esi teikto īstenojusi – aktivējusi piepildījuma programmu! Taču nav tik ļauni – tieši tāpat darbojas arī labie vārdi un domas. Radot un "palaižot brīvībā" pozitīvu domu, tu rezultātā iegūsti dzīvē labo jauku notikumu un labu cilvēku veidolā.

Un vēl viena svarīga ziņa – lamājot cilvēku, sūtot viņam lāstus vai apsaukājot aizskarošiem vārdiem, tu ietekmē ne tikai viņa biolauku, bet arī savējo. Tu sagrauj savu smalko enerģiju un pievelc to pašu lāstu sev un saviem bērniem. Pirms sulīgi izteikties kāda cita cilvēka adresē, ir vērts nopietni aizdomāties, vai tas ir to vērts! Varbūt labāk atturēties. Bet savas emocijas labāk izlaid kliedzienā mežā, tādējādi noņemot spriedzi un gūstot lērumu patīkamu sajūtu ķermenī.

Nomainot negatīvas domas un vārdus pret pozitīvām, tu ap sevi radi mīlestības un pozitīva telpu, un šādā gadījumā viss negatīvais ies tev ar līkumu. Savukārt, izsakot vārdus "es mīlu" un "pateicos", tu maini un ietekmē visu pasauli. Dāvāsim pēc iespējas biežāk smaidus, mīlestību, pateicību un piedošanu, radot tīras gaismas enerģijas mūsu Visumā.

Negatīvu vārdu, kas ietekmē mūsu dzīves scenārijus, ir ļoti daudz, bet tagad arī tu pati spēsi izsekot tos savā runā un neļaut tiem ņemt virsroku pār tavu dzīvi. Tici man, tikai izmainot domāšanu un runu, tu kardināli spēsi izmainīt dzīvi no neveiksmīgas uz laimīgu un priecīgu.