Iespējams, tu aktīvi pievelc enerģiju no ārpasaules – nevis, lai "barotos" pati, bet mēģinājumā transformēt un dziedināt šo enerģiju citu labā. Parasti šī enerģija uzkrājas tavā klēpja telpā, tajā tavā daļā, kam piemīt milzu radošs un dziedinošs potenciāls. Šis modelis vienmēr nāk kopā ar kādu apzinātu vai neapzinātu "glābējas līgumu", kurā tu tīši vai neviļus uzņemies lomu izglābt cilvēkus no viņu ķezām vai "grēkiem".

Tevi kā magnēts var pievilkt ciešas attiecības ar kādu, kurš nav spējīgs (vai nevēlas) attīrīt un transformēt savu paša enerģiju un kaut kādā veidā tēlo upura lomu savā dzīvē. Šis scenārijs var kļūt vēl sarežģītāks, ja tu esi jūtīga un empātiska, ar šķidrām robežām vai pārmēru izplētušos auru (biolauku). Tu vari neapzināti iesprūst toksiskā enerģijā, ko raida cilvēki 100 metru radiusā ap tevi. Ja tev piemīt šis enerģijas uzsūkšanas modelis, dzīvošana lielpilsētas pulī vai darbs ar lielām cilvēku grupām var ļoti postoši iedarboties uz tavu enerģijas līmeni un veselību.

Tu vari sākt uzkrāt lieku svaru vai hronisku nogurumu un pat piedzīvot kādu nopietnu deģeneratīvu kaiti, joprojām nepārtraukti uztraucoties un jūtot pārlieku atbildību par apkārtējo cilvēku labklājību.

Tu vari kļūt depresīva, ja nespēj transformēt un atbrīvot šo smago citu cilvēku emocionālo indīgumu. Tev var kļūt arvien grūtāk atrasties sabiedrībā, tu vari noslēgties un izolēties, jo "maksa" par kotaktu ar ārpasauli var sākt sķist pārāk augsta.

Lūk, daži veidi, kā atbrīvoties no "enerģijas sūkļa" modeļa.

Dod rīkojumu pamatenerģijai sava klēpja telpā pārtraukt savākt enerģiju no ārienes – tā patiesi paklausa komandai, lai cik dīvaini tas šķistu!

Dod komandu, lai ikviena enerģija, kas pašlaik ir tavā ķermenī un biolaukā un patiesībā nav tavējā, atstāj tevi, topot transformēta dziedinošā gaismā.

Iznīcini visus "glābējas līgumus", kas tev varētu būt, – piemēram, līgumu uzņemties pasaules problēmas (šis ir visbiežāk sastopams) vai glābt citus no viņu ciešanām. Skaļi un vārdos atbrīvo sevi no šiem līgumiem.

Apliecini, ka tava vitālā dziedinošā un transformējošā enerģija domāta vienīgi tev, un fokusējies uz pašdziedināšanu kā absolūtu prioritāti, īpaši uz fizisko un šūnu līmeņa atindēšanu no visām uzsūktajām enerģijām.

Pavadi laiku brīvā dabā, lai uzlādētu un attīrītu savu enerģiju.