Vai 'nelaimīgās' roku līnijas var mainīt?
Foto: Lenny Miles / cc

Cilvēki man šad un tad sūta saites uz materiāliem internetā, kur kāds stāsta, kā ar sarkanas lodīšu pildspalvas palīdzību var pārzīmēt roku līnijas, lai ne tik laimīgu likteni pārvērstu laimīgākā. To mēdz dēvēt par koriģējošo hiromantiju. Vai šādiem solījumiem var ticēt?

Patiesībā tāds jēdziens "koriģējošā hiromantija" tika izdomāts burtiski pirms gadiem 15, senāk nekā tāda nebija – nevienā senā hiromantijas grāmatā nekas tāds nav minēts! Senatnē bija svarīgas zināšanas, nevis mēģinājumi apmuļķot karmu. Ja jau varētu tik vienkārši kaut ko piezīmēt un nokoriģēt, piemēram, savu finanšu plūsmu, visi hiromanti būtu miljonāri! No tā vien, ka pildspalva uzzīmēs tā dēvēto kviešu graudu – bagātības zīmi – īkšķa locījuma vietā, nekāds zelta teļš vis neparādīsies...

Jāteic, man pašam tāda zīme no dabas ir, taču es neesmu miljonārs, savukārt vairākiem visai turīgiem maniem klientiem šā "mieža grauda" nav... Tātad – viss nav tik vienkārši!

To, ar ko tu esi piedzimis šajā dzīvē, nosaka tava karma, un pildspalvas burvju vēziens karmu neizmainīs – tas nav tik vienkārši, un būtu svarīgi, lai cilvēki to saprot. Jā, ir mums 20–30% brīvās gribas, bet pārējais – karma, ko paši esam sastrādājuši iepriekšējās dzīvēs, un tas veido šo dzīvi. Ne līnija, ne tetovējums smagu laulības karmu neizmainīs!

Korekcijas metodes patiešām pastāv, taču tās nav tik visspēcīgas, un tur pašam krietni jāpiestrādā. Līnijas jāvirza ar savu apziņu, kontaktējoties ar garīgiem cilvēkiem.

Piemērm, ko nozīmē sirds līniju novirzīt uz Jupitera pauguru (zem rādītāja pirksta), lai uzlabotu savas izredzes izveidot veiksmīgas attiecības? Tas nozīmē, ka sievietei savā dzīvē jāmeklē garīgs vīrietis, guru, viedais, tāds, kurš palīdzēs garīgi augt un aiz kura viņa jutīsies kā aiz akmens sienas. Bet, ja tava sirds līnija "krīt" uz leju pretī dzīves līnijai, tātad karmiski tavā dzīvē nemitīgi jauksies radinieki, visi, kam nav slinkums... Bet, neuzlabojot attiecības ģimenē, ar vīramāti un tamlīdzīgi, nekāda manuāla līnijas pārzīmēšana nepalīdzēs!

Tāpēc es gribu aicināt – netici cilvēkam monitorā, kurš, dzīvodams kaut kur otrā pasaules malā, teiksim, Bali, sola tev pa skaipu (un, protams, ne par velti) Paint programmā uzzīmēt burvju līnijas, lai tu kļūtu skaista, bagāta, harmoniska, apmierināta ar dzīvi! Tas jādara, pieliekot savas pūles. Ja strādāsi pie tā, pie savām īpašībām, roku līnijas (un līdz ar tām tavs liktenis) patiešām var izmainīties, ne velti to nosaukums ir rekha – kā vārds "upe" krievu valodā...

Source

Orākuls.lv

Tags

Hiromantija
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form