Dzimtas koks


Cilvēks nav vientuļa sala jeb Kā sakārtot savu vietu sistēmā?
Foto: Publicitātes attēli


Zīmējumā var redzēt dzimtas koku it kā no augšas. Šī ir vienkāršota shēma, kur redzami tikai vecāki un viens bērns, bez brāļiem, māsām, otrajiem laulātajiem un citiem ģimeņu sazarojumiem, kas mūsdienās kļūst aizvien sarežģītāki.

Redzams, ka vietā, kur dzimtas koka zars pārzāģēts kaut kādu šiem cilvēkiem vien zināmu iemeslu dēļ, enerģijas plūsma pārtrūkst un nākamās paaudzes saņem mazāk spēka, nekā tām pienāktos. Turklāt jaunākās paaudzes ar savu enerģiju un dzīvi "aizlāpa" sistēmas defektus, dodot savu spēku nevis bērniem, bet senčiem. Līdzīgi kā kokam nokalst zars, ja tam nozāģē kādu sakni, arī cilvēka dzīve deformējas, ja tas nesaņem kādu sava dzimtas koka atzara enerģijas devu.

Arī informatīvā laukā stājas spēkā nākamām paaudzēm destruktīvas programmas, jo dzimtas koks kā vienota sistēma cenšas šo robu aizaudzēt ar to zaru palīdzību, kuros dzīvība vēl plūst.

Rezultātā cilvēki, kas dzīvo pēc šā energoinformatīvā defekta, ar laiku pamana, ka viņu dzīves notiek ne tā, kā viņi gribētu. Lai kā arī censtos, notikumu sekas neatbilst to cēloņiem, scenāriji atkārtojas vairākas reizes dzīvē un arī no paaudzes paaudzē, un šķiet, ka visa pasaule spēlē kaut kādas sazvērnieciskas spēles pēc dīvainiem noteikumiem.

Tags

Cilvēks Dziedniecība Ģimene
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form