Jau pavisam drīz – 9.–11.martā – Rīgā notiks SAA pasniedzējas Natālijas Konkinas vadīts seminārs, kurā astrotalismanu veidošanas principus varēs mācīties ikviens astroloģijas pamatus apguvušais. Talismani kā tēma noteikti interesē daudz plašāku cilvēku loku, nekā tikai astrologus, tāpēc pirms brauciena uz Rīgu sazinājos ar minētā kursa pasniedzēju.

Nē, astroloģiskais talismans nenozīmē kuloniņu ar tavu Saules vai Mēness zīmi, ne arī gredzenu ar tavai zodiaka zīmei atbilstošāko akmeni. Skaidro pasniedzēja Natālija Konkina: "Sanktpēterburgas Astroloģijas akadēmijas izpratnē talismans ir īpaši apmācīts priekšmets, magnetizēts, uzlādēts ar nepieciešamajām īpašībām – palīgs, kurš spēj palīdzēt ne tikai kaut kādā dinamikā (kā rūnu talismani – izdarīja savu darbu, pasaki paldies un atlaid). Pēc problēmu analīzes klienta horoskopā talismans ļauj koriģēt kaut kādas raksturīgās disonanses: pazemināt kašķīguma vai histēriskuma "grādu", palīdzēt tikt galā ar pārlieku greizsirdību un tā tālāk.

Par talismanu var kļūt jebkurš priekšmets: dokumentu saspraude, rokassprādze, ar bagātības iespēju (miljonāra formulu) uzlādēta pildspalva, ar kuru tu īstajā brīdī – kad strādā naudas plūsmas – paraksti veiksmīgos līgumus. Ar veselības formulu var uzlādēt trauciņu, no kuras cilvēks uzdzer ūdeni savām zālēm. Varianti var būt visdažādākie. Maģiskā rituāla (jā – talismana uzlāde ir maģiska procedūra) un astroloģijas savienojums palīdz mums izvēlēties īsto priekšmetu un īsto laiku un pašam izgatavotājam pareizi sagatavoties šai procedūrai.

Talismans tiek uzlādēts noteiktai funkcijai, ar noteiktu nolūku, formulu, un attiecīgi tam ir pašam sava dzīve, savs liktenis. Šī formula ir ierobežota: mūsu horoskopā strādā vesela virkne iespēju formulu, bet talismanam ir tikai viena, ļoti jaudīga īpašība. Analizējot klienta horoskopu un kosmogrammu, mēs konsultācijā varam dot viņam informāciju, kādi talismani var būt noderīgi personiski viņam."

Šāda astroloģiskā talismana izveidē neatsverama loma ir brīdim, kurā tas tiek izgatavots – uzlādēts. No planētu stāvokļa attiecīgajā brīdī ir atkarīga talismana jauda (mēdz būt vairāk vai mazāk jaudīgi talismani) un, protams, talismana uzdevums tiek pieskaņots atbilstošajām planetārajām enerģijām.

Var rasties jautājums – kādēļ būtu vajadzīgi dažādas jaudas talismani? "Arī to mēs Rīgas seminārā mācīsim," sola Natālija, "Ja klientam nav īpašu problēmu ar attiecībām – viņam var dot, tā sacīt, vidējas maģiskās jaudas talismanu. Ja iedos ļoti spēcīgu, var iznākt, kā vienai mūsu kursa klausītājai (tas gan bija ļoti sen, kad šis kurss tikko bija izstrādāts): iepriekš neizanalizējot horoskopu, viņa dabūja ļoti jaudīgu mīlestības talismanu. Kolīdz šī sieviete izgāja uz ielas, pie pirmā krustojuma četri Kaukāza tautības vīrieši viņu ierāva automašīnā. Tik pievilcīga viņa šķita! Sieviete tā pārbijās, ka skaļi iekliedzās: "Sergej Vasiļjevič, palīdziet!", un tad mašīna apstājās un viņu izlaida...

Tagad šis kurss jau ir noslīpēts, bet pašā sākumā tādas nianses vēl nebija ņemtas vērā – tas nāk ar pieredzi. Studentiem sīki skaidrojam, ko, kad un kādā jaudas pakāpē drīkst uzlādēt un konkrētam cilvēkam dot. Katram ir sava energogramma, un jāizvērtē arī, cik "izdresētu" talismanu tu spēj izveidot un virzīt ar savu enerģiju." Tātad svarīga loma procesā ir arī tam, cik labi astrotalismana veidotājs pats pārvalda planētu enerģijas savā horoskopā. Natālija to ilustrē ar vēl vienu piemēru no dzīves: "Kāda studente reiz uzlādēja talismanu ar drošības formulu automašīnai. Bet tā planēta, ar kuras enerģiju šis talismans tika uzlādēts, viņas pašas horoskopā ir grūti vadāma. Rezultātā draudzenei paņēma talismanu, pakarināja pie spogulīša un pie pirmās izbraukšanas uz ceļa iekļuva avārijā..."

Astrotalismani tiek veidoti konkrētos laikos konkrētiem nolūkiem, bet ne vienmēr konkrētam īpašniekam. Tiem, kas profesionāli nodarbojas ar šādu talismanu izgatavošanu, ir veselas lādītes ar kārtīgiem pierakstiem – kad, kur un cikos katrs talismans uzlādēts, stāsta pasniedzēja Konkina. Tāpēc, kad uzrodas potenciālais īpašnieks, var salīdzināt viņa un talismana dzimšanas kartes, lai redzētu, vai viņi spēs strādāt kā komanda. "Pirms atdot talismanu cilvēkam, mēs skatāmies, vai tas viņam neatnesīs nelaimi – analizējam šo divu karšu saderību. Piemēram, Šestopalova sistēmā ir tāda kombinācija, ko sauc par "nelaimes zīmogu", – ko cilvēkam varētu līdzēt tāds mīlestības talismans, kas nes nelaimes zīmogu?..."

Pašā uzlādēšanas procesā būtiski ir ievērot drošības tehniku. "Talismanu astroloģijas kursā par to ir vesela sadaļa. Kāpēc? Jā, es mēdzu teikt, ka talismanu uzlādēt var iemācīties ikviens, bet ir noteiktas drošības tehnikas gan tā izveides, gan uzlādes procesā. Jo – lai talismans būtu enerģētiski tīrs, nepieciešams kontakts ar Augstākiem spēkiem, lai nesanāktu informācijas kropļojums, lai talismans nebūtu uzlādēts ar astrālās pasaules (kārdinājumu) enerģijām," skaidro Natālija, piebilstot, ka talismanu veidotājam nākas šo to pamainīt arī savos ieradumos un dzīves ritmā, – seminārā arī šai tēmai tikšot veltīta uzmanība.

Aicinot nenovelt visu atbildību uz savu talismanu, Natālija akcentē: "Mēs sakām, ka talismans palīdzēs, bet paša darbs ar savu energogrammu, kosmoritmogrammu tik un tā būs jāveic. Mēs sakām – jā, mēs varam uztaisīt mīlestības talismanu (un dažiem tāds tiešām ir vajadzīgs), bet tavā vietā tas problēmas neatrisinās – tā apgalvot būtu neprofesionāli, un neprofesionāla attieksme talismanu astroloģijai drīzāk kaitē, nekā palīdz. Ar talismana palīdzību notikumi risinās ar mazāku pretestību, taču tas neatceļ planētu negatīvās izpausmes, kuras parādās astroloģiskajās prognozēs!

Nākot pēc talismana, klientam jāsaprot, kur ir talismana palīdzības spektrs un kur pašam jāpalīdz savam talismanam. Jādarbojas komandā!"

Ja esi apguvis astroloģijas pamatus un tevi interesē iespēja profesionāli apgūt astrologa Sergeja Šestopalova talismanu astroloģijas kursu, raksti aldisber@gmail.com vai zvani 26110660.