Kā Mēness fāzes ietekmē mīlestību un attiecības?
Foto: Shutterstock

Attiecības nebūt nav vienīgā joma, kuru mūsu dzīvē ietekmē Mēness. Par citām jomām – gan saimniecību, gan veselību, gan dārza darbiem – vari gūt ieskatu izdevniecības "Latvijas mediji" izdotajā grāmatā "Dzīvot laimīgi pēc Mēness fāzēm". Šī nav mācību grāmata astrologiem, bet vienkāršā valodā ietērpts ieskats Mēness ciklos ikvienam interesentam.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Piedāvājam fragmentu no grāmatas, kurā aplūkota Mēness fāžu ietekme uz savstarpējo attiecību dinamiku.

Vai Mēness var ietekmēt arī cilvēku mīlas lietas? Un vai Mēness iespaido arī mūsu attiecības ar apkārtējiem?

Protams, netieši to Mēness dara, bet arī individuāli. Un tas vienmēr ir rezultāts tam, ko mēs jau jūtam – pozitīvu vai negatīvu – pret kādu un kāda situācijā.

Protams, būtu viegli atslābt, paļauties uz Mēness spēkiem un gaidīt, kas nāks. Jo ir taču tā, ka Meness ietekmē cilvēkus un to rīcību.

Daļēji tā ir, un paturēt prātā Mēness fāzes noteikti nenāks par ļaunu. Būs derīgi, ja fiksēsiet savas sajūtas, jo tad varat atklāt arī impulsus, ko sniedz noteiktas Mēness fāzes noteiktās dienās, saprast, kas tieši sniedz labāko.

Tags

Attiecības Mēness fāzes Pilnmēness
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form