Sinhronitātes pamatā ir jēgpilnas sakritības. Sinhronitāšu saiknes pie mums nāk daudzos veidos – tie ir arī cilvēki, kas ienāk mūsu dzīvēs, lai kaut ko parādītu vai palīdzētu notikt lietām, kas aizsāk ķēdes reakciju. Katrs, kas mūsu dzīvēs parādās, nāk mums kaut ko iemācīt. Mēs visi kaut kādā ziņā mācāmies cits no cita, pamanām to vai nē. Daži cilvēki mūsu dzīvēs ierodas, lai saplosītu mūs, un citi te ir tāpēc, lai augtu līdz ar mums. Zemāk minētas sešas ļaužu grupas, kurus tu parasti satiec savā dzīvē. Tās visas ir sinhronitāšu saiknes.

Tie, kas nāk atgādināt

Šie cilvēki ienāk mūsu dzīvēs, lai atgādinātu mums kaut ko ļoti svarīgu. Viņi atmodina zināšanas mūsos un palīdz tās izprast. Šie cilvēki paliks ierakstīti tavā dvēsele uz laiku laikiem, vai nu viņi būs pastāvīga tavas dzīves daļa, vai arī nebūs.

Tie, kas liek augt

Šie cilvēki ir mūsu dvēseļu skolotāji. Viņi ienāk mūsu dzīvēs, lai palīdzētu mums sasniegt savu vislabāko versiju. Viņi ir šeit tad, kad mums ir visvairāk nepieciešami, un, pateicoties viņiem, mēs esam spējīgi labāk saprast, kas mēs esam un par ko mums būtu jākļūst.

Tie, kas vienmēr būs līdzās

Šie ir tie cilvēki, kuri mūžam paliks daļa no mūsu dzīves. Viņi ir tava atbalsta sistēma, un viņi atnāks tad, kad būs tev visvairāk vajadzīgi. Ar šiem cilvēkiem tev būs tik daudz pieredzes, ka ne saskaitīt, un jūsu saikne būs ciešāka, nekā tu būtu varējis iztēloties.

Tie, kas nāk atmodināt

Šie cilvēki ienāk mūsu dzīvēs, lai sašūpotu realitāti. Viņi parasti ir tie, par kuriem mēs domājam, kaut nekad viņus nebūtu nācies sastapt, toties daudz iemācāmies no viņiem. Ne katrs, ko sastopi, ir labvēlīgs. Kad runa par izaugsmi, arī negatīvajam ir svarīga loma. Visums daudz labāk par tevi zina, ko tu spēj un ko nespēj panest.

Tie, kas tur telpu

Tie ir cilvēki, kas ienāk mūsu dzīvēs tikai uz mirkli. Tie ir ļaudis, kas šķietami paiet garām, tomēr pamanās likt tev justies mazāk vientuļam šajā pasaulē. Varbūt tu ar viņiem pārmīsi vien pāris vārdu vai pat tikai skatienu. Šie cilvēki ietekmē notikumus, kad tev tas visvairāk nepieciešams.

Tie, kam jāaiziet

Šie cilvēki nekad nebūs līdzās pārāk ilgi. Viņi sūtīti tev, lai tu varētu mācīties no viņiem un, kā minēts iepriekš, ne visām pieredzēm, kas mūs māca, jābūt pozitīvām. Šie ir cilvēki, kuri ienāk tavā dzīvē un liek iemīlēt tikai tāpēc, lai salauztu tavu sirdi.