Šā gada tēma ir "Saime simtgades ceļos", tādēļ liels uzsvars tiks likts uz ģimeni, tās vērtībām, tradīcijām, problēmu risināšanu un ģimenes veselību. Šogad festivāla darbība norisināsies 28 dalībnieku teltīs un kupolos, kur visas dienas garumā apmeklētājiem būs iespēja klausīties lekcijas, uzdot jautājumus un piedalīties dažādās nodarbībās un meistarklasēs.

Diena sāksies uz lielās skatuves ar bungu skaņām un dziesmām, kam sekos psihoterapeita Viestura Rudzīša nodarbība "Hipotēzes par sievišķības un vīrišķības arhetipiskajiem pamatiem".

Saglabājot festivāla atslēgvārdus "Ķermenim, dvēselei, veselībai", norisināsies jogas nodarbības kundalīni jogas pasniedzējas Agates Vucinas vadībā, par Sargeņģeļiem varēs parunāt ar Maiju Kadiķi, veikt ķermeņa diagnostiku Uztura pieturā pie "Meda" VD konsultantes Daces Meijas, klausīties Evitas Štālas lekciju par sievietes un vīrieša savstarpējām attiecībām pēc bērna. Latvijas Biodanzas skolotāju asociācija un Veselīgas izglītības centrs prezentēs tēmu "Ģimenes spēks un labizjūta". Geštaltterapeites Ilze Pavasare un Līga Vaite runās gan par to, kā saglabāt savu identitāti un būt kopā ar kādu, gan par to, kas ir neatkarība, brīvība un pašdisciplīna. Savukārt, Kristīne Vallere vadīs nodarbību par neirografiku – apzināto zīmēšanu. Savas dzimtas resursu apzināšana, kā arī daudz, daudz citas sfēras tiks apspriestas, pulcējot jomu speciālistus Uzvaras parka teritorijā visas dienas garumā.

Festivāla rīkotāji uzsver, ka vieni no visgaidītākajiem šāgada viesiem ir tieši ģimenes – pilnā sastāvā. Viņiem iegūt paliekošas atmiņas būs iespējams "Hennas stūrītī", praktiski darboties meistarklasē, pagatavojot savu individuālo, dabīgo smaržu, varēs teltī "Smaržas burvība", par interesantiem konkursiem, kuros būs iespēja laimēt vērtīgas balvas, arīdzan tiks padomāts. Dienas garumā paralēli norisināsies arī Latvijas mājražotāju tirdziņš, un būs iespēja gardi paēst

Vakars paredzēts pieaugušajiem, pāriem un pārīšiem – klausīsimies Dimantras Antras lekciju par seksuālo veselību. Ļoti bagātīgas nodarbības būs iespējams apmeklēt pie Ritas Lasmanes un atrast atbildes uz īpaši kutelīgiem jautājumiem, apmeklējot pikanto lekciju par to, "Ko sievietes vēlas no vīriešiem attiecībās un ko vīrieši no sievietēm", kā arī mācīsimies erotiskās masāžas pamatus. Saulei rietot, ar šamaniskām balsīm, gongu skaņām, kotomo, kokli, bungām, zvaniem, Tibetas un kristāla dziedošajiem traukiem un citiem instrumentiem tiks vērti vārti arī Muzeju nakts apmeklētājiem uz "Meditatīvo ceļojumu mūža gadalaiku skaņās".

Informācija par festivāla dalībniekiem, atrašanās vietu un norisi: www.helsus.org.