Kā nosvinēt dzimšanas dienu, lai visas labās vēlēšanās piepildītos
Foto: PantherMedia/Scanpix

Pret savu dzimšanas dienu attiecamies dažādi: kāds to gaida ar prieku un svin gadu no gada, bet cits domā, kaut tā ātrāk paietu. Ezotēriķi uzskata, ka dzimšanas diena ir jāsvin, turklāt īpaša vērība jāpievērš turpmākajām 12 dienām pēc svarīgā datuma. Kādēļ tā un kas jādara, lai visas labās vēlēšanās piepildītos un jaunais gads paietu veiksmes zīmē, skaidro astroloģe Valentīna Kempele.

Bērns savu dzimšanas dienu parasti gaida ar nepacietību – ciemiņi ar dāvanām, svētku galds un, protams, svinību kulminācijā torte ar svecītēm, kuras nopūšot var ievēlēties viskvēlāko vēlēšanos, kas noteikti piepildīsies. Ar gadiem svētku sajūta kaut kur pagaist, mēs aizvien retāk kūkās spraužam svecītes (nereti, lai nebūtu jāpārskaita), beidzam ticēt tam, ka vēlēšanās var piepildīties.

Mēs aizmirstam, ka tieši svētki ir tas, kas izkrāšņo mūsu dzīvi un veido nākotnes patīkamās atmiņas, mēs aizmirstam, ka dzimšanas diena katra cilvēka dzīvē ir paši svarīgākie svētki un īpašākā diena.

Vai esat aizdomājušies par to, ka tieši šajā brīnumainajā dienā kaut kur debesīs iegailējās jūsu zvaigzne? Gads. diena, minūte, sekunde – notika brīnums. Šīs dienas varonis esat jūs, šodien sācies jūsu personīgais gads. Tieši tādēļ dzimšanas diena ir jāsvin un jāpievērš uzmanība turpmākajām 12 dienām, jo tieši tās simbolizē turpmākā gada 12 mēnešus.

Kā svinēt dzimšanas dienu, lai vēlēšanās piepildītos un gads būtu veiksmīgs?

Kā nosvinēt dzimšanas dienu, lai visas labās vēlēšanās piepildītos
Foto: Shutterstock

Pirmkārt, sarīkojiet svētkus. Nav teikts, ka tas jādara mājās, var doties pie dabas vai uz labu restorānu. Glīti saģērbieties, vēlams, lai drēbes būtu jaunas un košas. Protams, dodoties dabā, spicpapēdenes nav jāvelk, tomēr ārienei jābūt tādai, ka ir skaidrs, ka tieši jums ir dzimšanas diena. Pēc tam, kad vēlēšanās iedomāta un sveces nopūstas, uzrakstiet to uz papīra un noglabājiet drošā vietā (piemēram, labā grāmatā par mīlestību). Vēlēšanās formulējumā nevajadzētu būt vārdam, kas sākas ar "ne", rakstiet lakoniski: "gribu apprecēties, jaunu darbu, pabeigt gadu sekmīgi, u.t.t.".

Otrkārt, turpmākās 12 dienas pēc dzimšanas dienas ir jāpavada maksimāli aktīvi. Lūk, ieteikumi katrai dienai:

 1. Atrodiet laiku sev: spa, svešvalodas kursi, teātra apmeklējums. Pavadiet dienu tā, kā jūs to gribētu. Vienu dienu gadā var veltīt sev, darbi un darīšanas pagaidīs.
 2. Netērējiet naudu, gluži pretēji – atlieciet nelielu summu, pierakstot tēriņus un paredzamos lielos pirkumus šajā gadā.
 3. Socializēšanās diena – aiciniet ciemos draugus, ejiet ar viņiem uz kino. Šī ir tikšanos un jaunu iepazīšanos diena.
 4. Mājokļa uzkopšanas un labiekārtošanas laiks: darbojieties mājās, ķerieties pie ģenerāltīrīšanas.
 5. Veltiet laiku mīļotajam un bērniem. Ja esat otrās puses meklējumos, dodieties uz pasākumu, kurā var satikt interesantus pretējā dzimuma pārstāvjus.
 6. Parūpējieties par veselību. Labvēlīga diena asins nodošanai, ultrasonogrāfijai un citām manipulācijām, kas saistītas ar organisma vispārējā stāvokļa pārbaudi.
 7. Laiks pievērsties otrās puses un darījuma partneru lietām. Līgumu slēgšanai labvēlīga diena.
 8. Pavadiet laiku mierīgi, sašķirojiet vecās lietas, atbrīvojieties no tā, ko nelietojat: ieplaisājušus traukus, vecu apģērbu u.t.t.
 9. Labvēlīgs laiks tāliem braucieniem, laba diena biļešu un ārzemju ceļojumu pirkšanai, kā arī saziņai ar cilvēkiem no tālienes.
 10. Laik padomāt par pārmaiņām darba frontē, prasiet paaugstinājumu darbā, aizdomājieties par uzlabotiem darba apstākļiem.
 11. Piezvaniet seniem draugiem un bijušajiem kolēģiem, saruna ar viņiem var nest negaidītus piedāvājumus.
 12. Sakārtojiet domas, šajā dienā nesāciet neko jaunu. padomājiet par nākamā gada plāniem.

Pats galvenais – negaidiet svētku noskaņojumu, radiet to paši. Vairums dienu ir vienādas, paies nedēļa, mēnesis, un jūs vairs neatcerēsieties, kā aizvadījāt pagājušo pirmdienu vai otrdienu. bet spilgta, prieka un jautrības pilna diena atmiņā iespiedīsies uz ilgiem laikiem.

Noteikti sviniet dzimšanas dienu, ļaujiet sev reizi gadā atgriezties bērnībā, būt dienas varonim, kas gaida dāvanas un svētku torti. Un nav nekā slikta tajā, ja to kūku jūs pirksiet paši.

Source

Orākuls.lv

Tags

Ezotērika
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form