Tantra māca, kā veidot skaistas attiecības starp vīrieti un sievieti. Tā ļauj izjust dzīvi pilnasinīgāk un apzinātāk. Tantra iepazīstina ar noslēpumainu gudrību, kas palīdz mijiedarboties ar pretējo dzimumu, izvairoties no raizēm un pārdzīvojumiem, – iedvesmas un prieka baudījumā. Tantriskā masāža ir piemērota gan pāriem, kas kopā vēlas padziļināt jau esošo tantras pieredzi, gan tantras un apzinātības ceļa iesācējiem, kā arī visiem vīriešiem un sievietēm, kas tiecas pēc laimes savstarpējās attiecībās.

Tantriskās masāžas mākslas apguve ir lieliska iespēja izjust vienotību pāra attiecībās un labāk izprast vienam otru. Masāžas paņēmieni atjauno psihoemocionālo līdzsvaru, labvēlīgi ietekmē attiecības un seksuālo veselību, palīdzot izzināt savu seksualitāti un citas dzīves jomas.

Ievadošais tantriskās masāžas posms ir ļoti svarīgs, jo tajā norit saskaņošanās visdziļākajos līmeņos. Pielietotās metodes ļauj atslābināt ķermeni un pamodināt tā uztverīgumu. Plūstošais, glāsmainais un aijājošais masāžas ritms ievada maigākā noskaņā, kurā iespējams izjust ikkatru sava ķermeņa milimetru, pilnībā ļaujoties jutekļu izjūtām.

Kad ķermenis sagatavots, notiek enerģijas atmodināšana.

Sabiedrībā izveidojies maldīgs priekšstats, vienādojot tantrisko un erotisko masāžu, tomēr šīm abām masāžām ir gluži atšķirīgi mērķi un uzdevumi. Erotiskā masāža piedāvā tikai fizisku kontaktu, savukārt tantriskā pievēršas enerģiju plūsmai cilvēkā. Atšķirībā no klasiskās masāžas, vairākums tantriskās masāžas paņēmienu neprasa fizisku kontaktu – nenotiek pieskaršanās ķermenim.

Tantriskā masāža paver iespēju arī apzinātākam darbam ar enerģijām mūsu ķermenī. Kādēļ dažiem enerģētika ir tik spēcīga, ka pārējie pie viņiem tiecas, bet citiem – ne? Tas saistīts ar mūsu iekšējo enerģiju. Tās spēks pievelk. Šī enerģija izpaužas kā dzīvības avots. Ja cilvēks nevēlas būt atkarīgs tikai un vienīgi no ārpasaules diktētajiem noteikumiem, nepieciešams attīstīt savus iekšējos resursus. Esmu saticis ļaudis, kas tantru un enerģijas uztver skeptiski. Viņi nākuši tikai izbaudīt masāžu, taču jau pirmajos seansos apjautuši, ka ķermenī mājo vēl kaut kas apslēpts – enerģija, ko ietekmējam masāžas gaitā. Mūsu smalko matēriju iespējams savienot ar fizisko. Kad esam nule iesākuši vingrināt miesu, sajūtam tādus muskuļus, kādus iepriekš pat nenojautām. Līdzīgi arī – sākot darboties ar enerģiju savā ķermenī, mēs to pirmoreiz īsti izjūtam. Tantriskajā masāžā enerģiju klātbūtnes atklāsmi gūstam pašsaprotamā un vienkāršā ceļā – ar pieskārienu.

Savās meistarklasēs es cenšos sniegt skaidru izpratni par tantriskās masāžas iedarbību, lai dalībnieki sajustu enerģijas klātbūtni un tās kustību ķermenī. Mācāmies "iedarbināt" šo enerģiju otrā cilvēkā, tādējādi spēsim viens otru labāk sajust un "sadzirdēt", pārraidot tādas emocijas un informāciju, ko nespējam izsacīt vārdos. Atklāsim gluži jaunu pasauli!

Ar tantriskās masāžas meistaru Sevu Premu vari iepazīties, apmeklējot viņa meistarklases Baltijas Tantras festivālā no 30. maija līdz 2. jūnijam. Vairāk informācijas – festivāla mājaslapā.

Source

Orākuls.lv

Tags

Tantra
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form