Vairums cilvēku mūsdienās saskaras ar blokiem savā enerģētiskajā plūsmā. Tie var izpausties fiziskā, enerģētiskā, emocionālā, garīgā, seksuālā vai psihosomatiskā veidā. Blokus izraisa visdažādākie faktori – katram cilvēkam šie apstākļi ir atšķirīgi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Vairums cilvēku mūsdienās saskaras ar blokiem savā enerģētiskajā plūsmā. Tie var izpausties fiziskā, enerģētiskā, emocionālā, garīgā, seksuālā vai psihosomatiskā veidā. Blokus izraisa visdažādākie faktori – katram cilvēkam šie apstākļi ir atšķirīgi.

Blokus veido ieradumi, kas atkārtojas diendienā, dzīvē pieredzētais, sāpīgas atmiņas vai notikums, kas gadu laikā iemantojis arvien sarežģītākas izpausmes. Blokus rada arī dziļi iesakņojušies psihosomatiski traucējumi. Piemēram, seksuālas dabas bloks var izpausties nespējā sasniegt dziļa orgasma stāvokli, fiziskās sāpēs dzimumsakara laikā, kam nav nekāda medicīniska izskaidrojuma, seksuālas apetītes trūkumā u.tml. Bloku iespējams pielīdzināt vīrusam, kas darbojas datorsistēmas operāciju fonā: bieži vien tā klātbūtne nav pat nojaušama, taču vīrusa izraisītais haoss pastarpināti un nemanāmi grauj operētājsistēmas darbību. Minētajā piemērā operētājsistēma uzskatāma par mūsu neapzinātās prāta daļas metaforu. Bloki piegādā informāciju neapzinātajai prāta daļai, pārvaldot mūsu apziņu, ārējās darbības un uzvedību.

Enerģētiskie cēloņi

Masāžas laikā prasmīgi pārvaldīta enerģija ļauj pavērties dziedināšanas potenciālam un vairoties masāžas labvēlīgajai ietekmei. Masāža sniedz iespēju pieskarties dziļākajiem cilvēka esības slāņiem un aspektiem.

Tas ir ārkārtīgi svarīgi, jo daudzas mūsdienu sabiedrības problēmas – emocionāli traucējumi, garīgā līdzsvara zudums, seksuālā disfunkcija un slimības – saistītas ar šo bloku ietekmi, kā arī nogulsnēm, kas savairojušās neapzinātā prāta līmenī, kā tas raksturots iepriekš.

Mūsu seksuālā enerģija

Lielākā daļa mūsdienu cilvēku uzskata, ka seksuālā enerģija izmantojama tikai vienam vienīgam mērķim – dzimumsakaru veikšanai. Tā ir viendimensionāla domāšana, kas šo vareno spēku pielīdzina parastam, instinktīvam aktam.

Mūsu seksuālā enerģija koncentrējas tieši zemākajos enerģētiskajos centros (vismaz – vairākumā gadījumu), tā ir primitīva un spraiga, gluži rudimentārā veidā ietekmējot mūsu dzīvi un emocijas.

Paceļot šo enerģiju augstākos enerģētisko centru līmeņos, to iespējams attīrīt. Tantriskā masāža ir tam piemērota metode.

Tantriskās masāžas pieci būtiskākie ieguvumi

Veselība un dziedināšana. Īpašās tantriskās masāžas metodes ļauj ķermenim iemācīties pielietot seksuālo enerģiju tās dziednieciskajās izpausmēs. Masāža stimulē attīrīšanās un atjaunošanās procesus, piesaistot varenu atveseļojošās enerģijas avotu, kā arī aktivizējot noteiktus dziedniecības un atbrīvošanās punktus mūsu ķermenī. Tādējādi iespējams dziedināt dažādas hroniskas kaites, aizstājot tās ar atjaunotu veselību un vitalitāti.

Bloku izgaisināšana. Blokus izraisa dažādi faktori – nereti cilvēks nemaz nenojauš par bloku esamību. Tieši tādēļ tos nepieciešams atraisīt prasmīgā un apzinātā veidā. Precīzi izpildīti tantriskie paņēmieni ļauj harmoniskā veidā gaisināt izveidojušos blokus, sniedzot atvieglojuma, apmierinātības un brīvības sajūtu.

Seksuālo disfunkciju novēršana. Tantriskā masāža attīra miesu, atraisa blokus un atmodina seksuālo enerģiju, iepludinot to visā ķermenī. Parasti tā novērš dažādas seksuālās disfunkcijas, ievērojami uzlabojot dzimumdzīvi.

Orgasmiskā potenciāla pilnīga īstenošana. Pretēji vispārpieņemtajiem uzskatiem, seksuālās pieredzes kulminācijai nav jābūt vien īsam un pārejošam apmierinājuma mirklim. Tā var pārvērsties ilgstošā svētlaimes stāvoklī, kas variējas vairāku minūšu vai pat stundu intervālā. Tiesa, kamēr cilvēka seksuālā enerģija koncentrējas tikai dzimumorgānu apvidū, orgasms iespējams tikai ārējā un eksplozīvā veidolā, kas vienmēr ir īss un gaistošs. Tantriskā masāža seksuālo enerģiju iepludina visā cilvēka esībā. Mīlēšanās akts pārtop ķermeņa visaptverošā multiorgasmisku stāvokļu pieredzē. Abus mīlētājus pārpludina noturīgi baudas viļņi, nogādājot viņus seksualitātes tantriskajās dimensijās.

Pašatklāsme. Tantriskās masāžas brīnumainā un iedvesmojošā prakse palīdz sasniegt garīgas un emocionālas tīrības stāvokli, atbrīvoties no sārņiem, kas raisa neziņu un apjukumu. Kad saduļķotie ūdeņi atkal kļūst tīri, cilvēks gūst plašāku ieskatu savā patiesajā būtībā, kā arī iespēju intuitīvi un saprātīgi pārradīt sevi, lai taptu par indivīdu, kāds vēlies būt drosmē un gudrībā.

Tantriskās masāžas daudzpusīgais darbs ar ķermeni mūslaiku sievietēm un vīriešiem piedāvā nenovērtējamu pakalpojumu – iespēju saņemt dižu dziedināšanu, atbrīvot blokus un atraisīt sev iekšēji piemītošo spēku. Masāža ļauj piedzīvot ievērojamu iekšēju un ārēju pārveidi, dvēseli atraisošu svētlaimes stāvokli, dziļu, iekšēju uzplaukumu un savas dzīves pārradīšanu fiziskā, garīgā, emocionālā, seksuālā un psihiskā līmenī.

Plašāku informāciju par Sevu Premu un tantrisko masāžu atradīsi šeit.

Tags

Tantra
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form