Oktobra vidū notiks ezoterikas meistaru konference 'Dvēseles alķīmija'
Foto: Matt / cc

13. oktobrī Rīgā noritēs ezoterikas dažādajām nozarēm veltīta konference "Dvēseles alķīmija". Šī ir jau otrā konference ar šādu nosaukumu, šoreiz pasākuma apakšnosaukums ir "No meistara meistaram".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Jautāta par to, kas ir šīs konferences mērķi, tās rīkotāja, Latvijas astrologu asociācijas priekšsēdētāja un astroloģijas skolas "Chronos" vadītāja Līga Šīrona stāsta: "Dzīvojam laikmetā, kad vissvarīgākā kļūst dalīšanās ar zināšanām un apvienošanās dažādās aliansēs – jo nekur un nekam vairs neder vienkāršoti, vienam cilvēkam vai speciālistam paceļami risinājumi. Pasaules iedarbība uz mums ir daudzkrāsaina un dažādos līmeņos, attiecīgi arī problēmu risinājumiem jābūt dažādos līmeņos.

Latvijā ir ļoti daudz izcilas kvalitātes ezotēriskās sfēras meistaru – pirtnieki, astrologi, tarologi, dziednieki utt., taču bieži manu, ka šīs sfēras savstarpēji maz komunicē un maz zina viena par otras darbu un iespējām. Pēdējā laikā man kā astroloģei itin bieži jautā citu speciālistu kontaktus un laika gaitā esmu izveidojusi ap sevi uzticamu profesionāļu loku, pie kuriem vēršos pati vai esmu pārliecinājusies par kvalitāti citā veidā. Ir sajūta, ka šai kustībai jāiet plašumā – ka šo dažādo sfēru pārstāvjiem vairāk vajag tikties un iepazīt citam citu. Pārsvarā līdz šim Latvijā notikušie ezoterikas sfēras pasākumi bijuši orientēti uz klientu vajadzībām. Šī konference būs pirmā, kurā savstarpēji mērķtiecīgi tiksies profesionāļi, lai dotu un ņemtu viens no otra."

Konferences programmā šogad paredzētas piecas tēmas, ko piedāvā savas nozares profesionāļi. Tās izvēlētas tā, lai būtu interesantas un noderīgas jebkuras ezoterikas nozares speciālistam, interesentam un arī klasiskās medicīnas pārstāvim.

Anita Ozola, funkcionālās medicīnas speciāliste, taroloģe, "Funkcionālā medicīna – tilts starp klasisko medicīnu un dziedniecību". Anitas lekcijā par diagnozes noteikšanu ar aurikulodiagnostiku un biorezonanses testu, kā arī ar taro kārtīm un to, kā uzturs ietekmē cilvēka fizisko un garīgo veselību. Būs arī ieteikumi dzīves kvalitātes uzlabošanai.

Aigars Mozulis, atveseļošanās sistēmas "Body restart" radītājs, "Fiziskā, enerģētiskā un emocionālā atveseļošanās". Aigara nodarbībā uzzināsi, vai pats atpazīsti savu elpošanas ritmu un tehniku, iemācīsies, kā atbrīvot muskuļus ar elpošanas palīdzību, kļūt veselam un nomierināt prātu, būs arī daudzi citi praktiski paņēmieni savas dzīves kvalitātes uzlabošanai.

Aija Trofimova, ekstrasense, rituālu praktiķe, "Veselības krīžu karmiskie iemesli". Pirms dzimšanas cilvēkam tiek sastādīts dzīves plāns – karma (lieta, darbība, pienākums). Kas ir apzināta cilvēka dzīve? Cik tālu tā ir mūsu brīvā izvēle un kā darbojas nenovēršamība – par to Aijas lekcijā.

Aigars Vītols, numerologs, "Dzimšanas datuma atslēgas – instruments, ko vari izmantot arī tu". Numeroloģija piedāvā instrumentus, kā ikvienam meistaram saprast savus klientus, pirms viņi vēl atnākuši uz konsultāciju, kā runāt ar klientu viņam saprotamā valodā un vadīt sarunu tā, lai cilvēks pēc konsultācijas aizietu apmierināts.

Līga Šīrona, astropsiholoģe, Latvijas Astrologu asociācijas vadītāja, "Astroloģija kā savienojošais posms daudzām ezoteriskām metodēm". Astroloģija pastāv gadu tūkstošiem, arī mūsdienu medicīnas pamatlicējs Hipokrāts teicis, ka neviens ārsts nedrīkstētu praktizēt bez astroloģijas zināšanām. Ir astroloģijas pamati, kurus būtu vērts zināt ikvienam, īpaši tiem, kuri strādā ar citiem cilvēkiem. Katra cilvēka unikalitāti var lieliski redzēt viņa astroloģiskajā kartē, ko es uzskatu par simbolisku atainojumu Dvēseles līgumam debesīs – kas būs viņas šīs dzīves pieredzes stūrakmeņi, – tā par savu lekciju stāsta Līga.

Lekcijām sekos paneļdiskusija un tīklošana, kur meistariem būs laba iespēja iepazīt kolēģus, izveidot kontaktus tālākai sadarbībai.

Konferenenci rīko "Chronos" skola kopā ar veselības prakšu un seno zināšanu festivāla "Spīdolas salidojums" veidotāju komandu. Vairāk informācijas par konferenci – šeit.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form