Pašdziedināšanās noslēpums: viss saistīts ar vibrāciju
Foto: Shutterstock

Vai esi kādreiz domājis par "patieso iemeslu", kāpēc mēdzam saslimt vai kāpēc dažiem no mums baktērijas un vēža šūnas ir bīstamākas nekā citiem? Bez šaubām, ja mēs varētu identificēt primāro slimību iemeslu, mēs būtu atklājuši veselības un dziedināšanas noslēpumu, uzskata "Wakeup-World.com" autore Nanisa Elisa. Un viņa pamato to – lasi tālāk!

Kaut gan mūsdienu medicīna var mēģināt iestāstīt mums, ka tai ir visas atbildes, tradicionālajiem ārstiem nav izdevies izprast, kā tūkstošiem uz nāves gultas esošo pacientu spontāni izārstējas par spīti niecīgajai iespējai. Remisijas projekts satur vairāk nekā 35 000 medicīniskus gadījumus, kuros cilvēki no visas pasaules spontāni atveseļojušies.

Ne tikai šie pacienti, par spīti modernās medicīnas uzskatiem, izveseļojās, bet, kas svarīgāk, viņi pārspēja iedomātos ķermeņa limitus.

Bet kāpēc šie pašizdziedinātie cilvēki ir izņēmums, nevis likums?
Par spīti tam, ka mēs visi esam pieredzējuši ķermeņa dabisko spēju izdziedināt mazas problēmas, piemēram, skrāpējumus vai kaulu lūzumus, vairumam no mums, šķietami, ir limitēta spēja izdziedināt nopietnākas problēmas. Bet kāpēc mūsu ķermenis mūs pieviļ vissvarīgākajos brīžos?

Noslēpums ir vibrācijā

Tāpat kā jebkas cits Visumā, cilvēka ķermenis sastāv no vibrējošas enerģijas, un, par laimi, kad uzturam optimālo frekvenci, mūsu ķermeņi strādā bez problēmām. Patiesībā, kamēr mēs vibrējam tuvu optimālajai frekvencei, ķermenis automātiski izārstē potenciālās fiziskās problēmas, pirms kāda no tām parāda sevi, ļaujot mums palikt veseliem.

Kamēr mums visiem ir spēja izdziedināties (kā to parāda normālā, ikdienišķā izdziedināšanās), ja mēs ilgstoši vibrējam ārpus optimālās frekvences, ķermeņa dabiskās dziedināšanas spējas samazinās, un tad, kad ķermenis vairs nevar sevi izdziedināt, nelielas fiziskas problēmas var pāraugt smagās slimībās.

Patiesībā gandrīz visas hroniskās un letālās slimības sākas kā vienkāršas fiziskas problēmas, kas varētu tikt izdziedinātas, ja ķermenis vibrētu optimālajā frekvencē.

Turklāt jebkura ķermeņa daļa, kurai nedēļām, mēnešiem vai pat gadiem trūkst "harmoniskās vibrācijas" (?), ir vieglāk ievainojama. Piemēram, vai esi pamanījis, ka biežāk saslimsti, kad streso? Kad stress pazemina mūsu vibrāciju, ķermeņa imunitāte ir apdraudēta, tādējādi padarot mūs par saaukstēšanās un gripas (vai pat kaut kā smagāka) magnētiem.

Bet – mēs varam pasargāt sevi no dažādām slimībām, uzturot augstu vibrāciju.

Brīnums vai prasme?

Kamēr hroniska zema vibrācija var rezultēties dažādās fiziskās problēmās, tās pašas problēmas var tikt izārstētas, paceļot mūsu vibrāciju līdz līmenim, kurā ķermenis var sevi izdziedināt. Piemēram, kamēr vēža šūnas un vīrusi ir spēcīgāki zemās frekvencēs, tie nevar izdzīvot augstākās frekvencēs, kas nozīmē, ka, ja mēs paceļam mūsu vibrāciju līdz līmenim, kurā šīs problēmas nevar "izdzīvot", ķermenis dabiski izdziedinās.

Paceļot ķermeņa vibrāciju līdz frekvencei, kas ir draudzīga dziedināšanai, šī pati iekšējā pašdziedināšanās spēja, kas sadziedē mazus iegriezumus un nobrāzumus, var izdziedināt arī hroniskas un pat nāvējošas slimības – un vairāk nekā 35 000 pacientu pieredze liecina, ka nekad nav par vēlu. Patiesībā, vienkārši paceļot ķermeņa vibrāciju līdz līmenim, kur tas var pašdziedināties, mēs varētu piedzīvot tādus pašus "brīnumus". Un, ja tā, tas nozīmē, ka mums visiem ir spējas izdziedināt to, ko uzskatām par neizdziedināmu.

Par spīti tam, ka cilvēka ķermenis var izdziedināt gandrīz visu, kad vibrē pareizā frekvencē, ir svarīgi atcerēties, ka pastāvīgajam frekvences līmenim ir jābūt atbilstošam nepieciešamajai dziedināšanai. Tāpat kā ūdens nevar uzvārīties bez specifiska siltuma līmeņa, ķermenis nevar izdziedināt smagākas problēmas bez specifiska vibrācijas līmeņa. Līdz ar to, ja vēlamies izdziedināt hroniskas, neizārstējamas vai pat letālas slimības, mums jāiegūst un jāuztur tāda līmeņa frekvence, kurā ķermenis ir spējīgs veikt šādu te problēmu dziedināšanu:

  • Zema ķermeņa frekvence – problēmas dziedināšanas spējā, kas rezultējas veselības problēmās.
  • Vidēja ķermeņa frekvence – normāla dziedināšanas spēja, kas rezultējas normālā veselībā.
  • Augsta ķermeņa frekvence – spēcināta dziedināšanas spēja, kas var rezultēties brīnumainā izdziedināšanā un optimālā veselībā.

Comment Form