Deviņi soļi, kā atrast sevi, kad esi apmaldījies dzīvē
Foto: Luca Florio / cc

Tu esi apmaldījies. Tev ir kauns atzīties, ka nezini, kas tu patiesībā esi. Tev nav ne mazākās nojausmas par to, ko gribi dzīvē. Patiesībā tev šķiet, ka esi svešs pats sev.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Vai saskati šajā raksturojumā sevi?

Ja tā, neuztraucies. Viss ar tevi ir kārtībā. Tas, ko pieredzi, ir rezultāts dzīvošanai starp cilvēkiem, kas nemitīgi mēģina teikt tev, kas tu, viņuprāt, esi. (Un tas ir demoralizējoši.)

Vienkārši sakot, nezināt, kas tu patiesībā esi, ir mulsinoši un biedējoši. Tevi dzīve mētās no vienas vietas uz otru, liekot zaudēt savu kodolu. Tu uzsāksi darbu, attiecības, uzņemsies vēl atbildības, ātri saprotot, ka tās nav domātas tev ...un tu turpināsi šo dīvaino apli atkal un atkal, līdz iemācīsies, kā atrast sevi.

Vai tu gribi būt pārliecināts par to, kas esi? Vai tu gribi pilnībā izmantot savas spējas, dāvanas un likteni? Vai gribi atrast savas dzīves jēgu? Vai gribi atrast attiecības, kas patiesi kalpos tavas dvēseles labumam (un nevis izsūks spēkus no tevis)?

Ja tā, tad ir pienācis laiks nodarboties ar dvēseles meklēšanu. Ir laiks atrast sevi.

Kāpēc tev ir grūtības atrast sevi (tam ir vairāki slāņi)

Ir vairāki iemesli, kāpēc ir grūti uzzināt, kas esi. Daži visbiežākie no tiem ir:

1. Tu tiki izaudzināts nepilnīgi funkcionējošā ģimenē, kas nenovērtēja tavu individualitāti un kurā bija strikti sadalītas ģimenes lomas.

2. Tev ir zems pašnovērtējums tavas dzīves laikā iegūto negatīvu pieredžu dēļ, domas (vai stāsti) tavā galvā atrunā tevi no tava patiesā skatījuma ievērošanas.

3. Tevi ir smagi ietekmējuši sabiedriskie mediji, ieskaitot TV pārraides, filmas, reklāmas, "YouTube" kanālus, "Instagram" slavenības utt., kas liek tev domāt, ka tev vajag būt kādam, kas neesi (kas demoralizē tevi vēl vairāk).

4. Tev visapkārt ir cilvēki, kas vedina uz nepatiesumu, zemu pašvērtējumu, sliktas izvēles, – šie cilvēki baro tavas nedrošības apli un apjukumu.

5. Tavi ikdienas paradumi un dzīves izvēles neļauj tev atbrīvot laiku, lai atrastu savu dvēseli un to, kas patiesībā esi.

Kā lai es atkal kļūstu par sevi?

Kā tu plāno izmantot savu vienu mežonīgo un vērtīgo dzīvi? Mūsu dienas uz zemes ir nav bezgalīgas, līdz ar to kāda ir jēga tēlot kādu, kas neesi?

Būšana tam, kas tu patiesībā esi, ir aizraujoši atbrīvojoša. Tik daudz kas tavā dzīvē sāks plūst gludi, kad iemācīsies, kā atrast sevi. Tavas attiecības uzlabosies. Tava darba dzīve uzlabosies. Tava ģimenes dzīve uzlabosies. Tava garīgā un emocionālā veselība uzlabosies. Un, kas galvenais, tavas attiecības pašam ar sevi uzlabosies.

Bet kā līdz tam tikt?

Lūk, "Lonerwolf" autoru ieteikti deviņi soļi, ko vari spert, lai atrastu sevi.

1. Atrodi laiku, ko pavadīt vienatnē ar sevi.
2. Attīries garīgi un emocionāli.
3. Saproti savas piecas vissvarīgākās vajadzības.
4. Padomā par to, ko patiešām vēlies dzīvē.
5. Izmanto savas tiesības būt neatkarīgam.
6. Izpēti, apceļo pasauli, apsver un atrodi savu kaislību.
7. Atvadies no cilvēkiem un saistībām, kas attur tevi no patiesuma.
8. Savienojies ar savu garīgo centru.
9. Atjauno saikni ar savu nepieradinātību.

Šos soļus vari mēģināt individuāli (tev nav tie jāizpilda konkrētā secībā). Un atceries, daži tev strādās, citi – nē. Eksperimentē un nebaidies krist un atkal celties.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form