Vēlies, lai viņa teiktu jāvārdu? Labākās vietas bildinājumam katrai zodiaka zīmei
Foto: AP/Scanpix

Tuvojoties kāzu sezonai, iespējams, arī tu esi aizdomājies par svarīgā jautājuma uzdošanu savai labākajai pusītei. Mēs zinām, ka pateikt ir vienkāršāk nekā izdarīt, tādēļ ir ārkārtīgi svarīgi šim brīdim sagatavoties.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"PsychicWorld.com" eksperti nolēmuši sniegt palīdzīgu roku tiem, kas plāno bildināt savu partneri. Vietnes veidotāji vaicāja sievietēm, kas, viņuprāt, ir ideāla bildinājuma vieta. Iegūtās 3178 atbildes eksperti vēlāk sagrupēja pēc zodiaka.

Un tātad – kur bildināt mīļoto?

Auns – gaisā!

Ja tava mīļotā pārstāv Auna zīmi, viņai pilnīgi noteikti nederēs standarta bildinājums. Vairums aptaujāto Auna zīmes sieviešu sacīja, ka viņām patiktu adrenalīna pilns bildinājums, piemēram, izpletņlēciena laikā, gaisa balonā vai lecot ar gumiju. Sievietes-Auni ir impulsīvas, viņām patīk izcelties pūlī. Tādēļ, ja vēlies, lai tava mīļotā tev teiktu: "Jā!", tiec galā ar savām bailēm no augstuma!

Vērsis – ģimenes lokā

Ja plāno bildināt Vērsi, labākais veids būtu kādā ģimenes kopā sanākšanas reizē. Vērši ir ļoti ģimeniski, viņiem patīk, ja apkārt ir tuvinieki. Dalīt šo skaisto brīdi kopā ar ģimeni – tas būtu vislabākais bildinājums.

Dvīņi – klusā pludmalē

Ikviens zina, ka Dvīņiem patīk uzmanība, tādēļ šķiet, ka arī bildinājumam būtu jābūt publiskam, vai ne tā? Aplam! Vairums aptaujā piedalījušos Dvīņu sieviešu atzinās, ka viņām patiktu kas romantisks, diskrēts un uz mūžu atmiņā paliekošs. Tādēļ – noīrē privātu pludmales stūrīti un uz priekšu!

Vēzis – koka būdiņā

Vēžiem patīk mīlēt, viņi alkst izdzīvot romantisku filmu scenārijus. Lielākā daļa aptaujāto Vēžu sacīja, ka viņām labākā bildinājuma vieta būtu koka būdiņa kalna galā. Protams, ideālajā variantā jābūt arī sniega kupenām un aukstam proseko!

Lauva – restorānā

Lauva ir zvēru karalis, Lauva nav pieticīga it nemaz. Lauvai vajag, lai cilvēki redzētu, cik viņa ir varena. Vairums Lauva zīmes sieviešu atzina, ka viņām ideālais bildinājums būtu restorānā, pārējiem viesiem sajūsmā aplaudējot.

Jaunava – mājās

Jaunavas ir vienas no čaklākajām, viņām ļoti patīk ieguldīt savus spēkus mājokļa pilnveidošanā. Un tieši savā ideālajā miteklī Jaunava gribētu tikt bildināta.

Svari – Parīzē

Svaru zīmi pārvalda Venera – skaistuma planēta – tādēļ Svariem ir tik svarīgi, lai ap viņiem būtu skaisti. Nav nekāds pārsteigums, ka Svaru sievietei patiktu, ja vīrietis viņas priekšā ceļos mestos pasaules romantiskākajā pilsētā – Parīzē.

Skorpions – īsā ceļojumā

Skorpiona bildināšana varētu nebūt viegla. Bet, ja tu savai mīļotajai pastāvīgi atgādināsi, cik svarīga tev ir viņa un jūsu attiecības, viņa pilnīgi noteikti atvērsies. Un, ja viņa tev tik tiešām ir svarīga, tad bildini viņu, kad esat īsā ceļojumā kaut kur ārpus ierastās vides.

Strēlnieks – nirstot

Strēlnieki ir piedzīvojumu meklētāji. Viņiem patīk ceļot, iepazīt jaunas vietas un nodarbes, arī bildinājumam būtu jābūt tādam. Aptaujātās sievietes atzina, ka viņām patiktu varbūt nedaudz ērmīgs bildinājums, piemēram, zem ūdens!

Mežāzis – pilī

Mežāži ir visnotaļ konservatīvi. Viņiem patīk noteikti likumi un ieražas. Iedzimtais perfekcionisms liek pievērst uzmanību ikkatrai detaļai, tādēļ kas gan būtu skaistāks par bildinājumu pilī? Vairums aptaujāto sieviešu atzina, ka gribētu justies kā pasakā.

Ūdensvīrs – dārzā

Ūdensvīriem patīk ainaviskas, krāšņas vietas. Lai gan reizumis šķiet, ka viņiem nav nekādu emociju, dziļi sirdī Ūdensvīri ir romantiķi. Ja plāno bildināt Ūdensvīru, dari to skaistā puķu dārzā.

Zivis – laivā

Zivīm kā jau zivīm – patīk ūdens. Tas būtu jāņem vērā! Pirms plāno mesties uz ceļiem mīļotās priekšā, iesēdini viņu laiviņā.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form