Aicina uz gongu pēcpusdienu dabas parkā 'Numernes valnis'
Foto: Shutterstock

Vasaras saulgrieži ir īpašs laiks, kad cilvēks un daba saplūst vienotā veselumā un viss apkārt ir enerģijas un dzīvības pilns. Radot iespēju piedzīvot kaut ko nebijušu un maģisku, Kārsavas novada pašvaldība, sadarbībā ar gongu meistari Evitu Sarmu, Dabas aizsardzības pārvaldi un VAS "Latvijas valsts meži", 22. jūnijā rīko gongu pēcpusdienu dabas parkā "Numernes valnis".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pasākuma norises laiks ir sākot no pulksten 17 – pusstundu pirms gongu meditācijas sākuma. Norises vieta ir skatu torņa apkārtne un apmeklētāji ir aicināti ņemt līdzi pledus ērtākai sēdēšanai vai gulēšanai uz zemes. Kopējais pasākuma ilgums varētu būt divas stundas, bet pasākuma rīkotāji aicina arī pēc tam pakavēties un gremdēties sajūtās, sagaidot saulrietu skaistajā dabas parka teritorijā. Pasākuma dalībnieku skaits ir ierobežots un interesenti ir aicināti iepriekš pieteikties pa talr. 29327265 vai uz e-pastu turisms@karsava.lv. Ieejas maksa vienai personai ir 5 eiro.

Gongu meditācija ir laiks sev, saviem sapņiem un nodomiem. Tā ir iespēja apstāties, sajust, ieklausīties, sakārtot domas, mēģināt izprast dzīvi, apzināties savas patiesās vēlmes un vajadzības. Transcendālā ceļojumā pa Visuma plašumiem vedīs tā pārstāvji – Plutona un Kosmiskā vēja gongs, Tibetas dziedošie un Nepālas dziedinošie trauki, vēja zvani kā arī citi seni un ne tik seni instrumenti, kurus spēlēs gongu meistare Evita Sarma.

Plašāk par pasākuma norisi un kārtību sekojiet līdzi Kārsavas novada TIP "Facebook" lapā: https://www.facebook.com/visit.karsava/.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form