Šīs dienas jubilāru dzimšanas kārts ir kārava piecinieks. Uzzini, ko tas vēsta par sava aizbilstamā raksturu, dzīves uzdevumiem un pārbaudījumiem!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā jau visi piecinieki, kārava piecinieks necieš rutīnu un jaunrades ierobežojumus. Šo pienācīgas balvas meklētāju mūžīgi māc iekšēja neapmierinātība, taču tas var kļūt par pamatu kaut kā jauna, vērtīga un paliekoša radīšanai. Tiesa, stabilitāti, pēc kuras viņš tā tiecas, šāds dzīvesveids un nereti arī viņa profesijas izvēle nenodrošina.

Kārava pieciniekam ir dāsna dvēsele, viņš tiecas nesavtīgi palīdzēt cilvēkiem, taču dažkārt pats var izmantot arī citu cilvēku labo sirdi (un vēlāk to nožēlot). Ja viņš sāks strādāt kādas augstākas idejas vārdā, tad iegūs daudz lielākas iespējas radīt savu dzīvi tādu, kādu pats vēlas. Pievēršoties garīguma meklējumiem, nereti kļūst par autoritāti, viedu padomdevēju.

Pievilcīgajam, romantiskajam un seksuālajam mīlniekam kārava pieciniekam nav viegli stabili noturēties vienās attiecībās. Viņu valdzina asprātīgi un radoši partneri un pārdzīvojumu dažādība.

Uzdevums: attīstīt savu smalka psihologa talantu, izpildīt uzņemtās saistības un necensties aizbēgt no atbildības. Iemācīties uztvert mīlestību un laulību kā dvēseles izkopšanas mācībstundu, nevis kā intelektuālu spēli.

Pārbaudījums: līdz kādiem 45 gadiem kārava piecinieka dzīve iet kā pa kalniem, taču pēc tam apstākļi var radikāli mainīties. Lai iegūtu kāroto brīvību vēlākos gados, tomēr jāupurē daļa viņam atvēlētā laika smagam darbam.

Kārava piecinieki ir arī Žils Arduens-Mansārs, Anatols Franss, Čārlijs Čaplins, Karims Abduls-Džabars.

Tags

Dzimšanas kārts
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form