Šīs dienas jubilāru dzimšanas kārts ir kreiča dāma. Ko tā vēsta par sava aizbilstamā raksturu, dzīves uzdevumiem un pārbaudījumiem?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ar smalku intuīciju apveltītā kreiča dāma jūt aicinājumu kalpot cilvēcei. Intelektuālā daba bieži ievirza viņu izdevējdarbības, administratīvā darba vai pat ekstrasensorikas jomā (īpašā prāta struktūra liek viņai izmantot ekstrasensorās dotības, vai nu viņa pati to apzinās vai nē). kreiča dāma apzinās savu piederību "galmam" un pretojas jebkuriem mēģinājumiem ierindot viņu "parastajos" cilvēkos. Kreiča dāma ir lepna, godkārīga un rūpīgi izpilda savus pienākumus, viņai piemīt izcils organizatores talants, taču intensīvā dzīvesveida un blīvā grafika dēļ ir risks izdegt.

Kreiča dāmas izcilais prāts un gribasspēks mēdz būt pārāk nopietns pārbaudījums viņas partnerim. Reiz vīlusies laulībā, viņa var nolemt vairs nekad neprecēties. Šai kārtij ir emocionāli vissaspringtākās attiecības visā kavā, taču tas nenozīmē, ka viņa nekad nespēs izveidot pilnvērtīgu un gandarījumu nesošu laulību.

Uzdevumi: šo kārti mēdz dēvēt par Dievmātes kārti, un nereti tā uzliek pienākumu nest kādu upuri sava vai pieņemta bērna labā. Vēl viens uzdevums – iemācīties pacietību un iekšēju mieru, lai "nepielipinātu stresu" apkārtējiem cilvēkiem un īpaši – komandas biedriem.

Pārbaudījumi: mīlestības attiecībās šķēršļus liek kreiča dāmas neizlēmība un nedrošība. Šī kārts apsola daudz visādu labumu, bet tikai tādā gadījumā, ja kreiča dāma savā profesionālajā darbībā un citās aktivitātēs ies pa garīgo ceļu.

Kreiča dāmas ir arī Rufuss Kings, Harijs Hudini, Vilhelms Raihs, Janis Varufakis.

Tags

Dzimšanas kārts
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form