21. maija jubilārs – kreiča kalps
Foto: Lori Pratt / cc

Šīs dienas jubilāru dzimšanas kārts ir kreiča kalps. Ko tas vēsta par sava aizbilstamā raksturu, dzīves uzdevumiem un pārbaudījumiem?

Kreiča kalpā radošums ar shēmošanu iet roku rokā, tā ir finansiālas apdāvinātības un veikla prāta kārts (prāta ziņā ievērojami pārsniedz vidusmēru). Viņš ir enerģisks un produktīvs (mērķtiecība palīdz novest iesākto līdz galam), īsts progresīvas domas iemiesojums. Viņš mīl padiskutēt un bieži ir nepiekāpīgs, kas nereti apgrūtina viņa saskaņu ar laikabiedriem, taču dziļi būtībā kreiča kalps ir labestīgs un nesavtīgs.

Mīlestībā ne tuvu ne viss pakļaujas prāta kontrolei, un kreiča kalpam tas sagādā grūtības, taču kopumā viņa mīlestības karma ir gana laba. Meklēs partneri, kas ļaus viņam baudīt personisko brīvību. Kreiča kalps–vīrietis ir lielisks mīļākais, bet sieviete – labs draugs.

Uzdevumi: atrisināt jautājumus, kas saistās ar viņu pašu vai tuvinieku slikto veselību. Dot nemitīgu barību savam aktīvajam prātam, lai tas nes kādu praktisku vai finansiālu labumu, nevis shematizēt un postracionalizēt emocionālo dzīves pusi.

Pārbaudījumi: ja realizē savu zemāko potenciālu, kreiča kalps var būt bezatbildīgs un dažkārt arī negodīgs – ar visām no tā izrietošajām sekām. Ķezā iekulsies tad, ja pats sāks ticēt saviem izdomājumiem, ko radījis "sporta pēc".

Kreiča kalpi ir arī Spānijas karalis Filips II, Albrehts Dīrers, Andrejs Saharovs, Inese Jaunzeme.

Source

Orākuls.lv

Tags

Dzimšanas kārts
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form