Šīs dienas jubilāru dzimšanas kārts ir kārava sešnieks. Ko tas vēsta par sava aizbilstamā raksturu, dzīves uzdevumiem un pārbaudījumiem?

Savaldīgais, loģiskais un sportiski orientētais kārava sešnieks pieder pie materiālās pasaules kārtīm un izceļas ar savu ārkārtīgi atbildīgo attieksmi pret finanšu saistībām – viņš nevienam negrib būt parādā! Kā pie visiem sešniekiem, arī pie kārava sešnieka dzīves laikā atgriežas viss, ko viņš devis citiem.

Ja kārava sešnieks aptver savu misiju, viņš var iemācīties būt laimīgs neatkarīgi no sava materiālā stāvokļa un kļūt par izcilu Skolotāju un likumu glabātāju.

Pārāk intelektuāla pieeja partnerībai rada ilūziju, ka attiecības var izplānot kā projektu. Lai neizrādītu, cik ļoti baidās tikt atraidīts, kārava sešnieks nereti izvēlas būt viens. Kamēr viņš netiks no šīm bailēm vaļā un nesapratīs, ka jāatdod tikpat daudz mīlestības, cik vēlētos saņemt pretī, viņam būs grūti nodibināt mīlestības pilnas partnerattiecības.

Uzdevums: iemācīties citiem izprast un atšķirt patiesās vērtības. Nostāties pats uz savām kājām un izstrādāt sabalansētu attieksmi pret parādiem – gan tiem, kurus spēj, gan tiem karmiskajiem, kurus dzīves laikā nespēj samaksāt. Nepaļauties uz laimi loterijā (tas nav priekš kārava sešnieka), bet pārvarēt savu inertumu un piespiest sevi aktīvi darboties – šādā gadījumā atbalsts būs nodrošināts.

Pārbaudījums: parasti sešnieka karma nosaka nozīmīgu attiecību iziršanu un caur to – svarīgas dzīves mācībstundas apguvi.

Kārava sešnieki ir arī Leonardo da Vinči, cariene Katrīna I, sultāns Suleimans II, Ņikita Hruščovs, Alla Pugačova.

Source

Orākuls.lv

Tags

Dzimšanas kārts
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form