Šīs dienas jubilāru dzimšanas kārts ir kārava dūzis. Ko tas vēsta par sava aizbilstamā raksturu, dzīves uzdevumiem un pārbaudījumiem?

Kārava dūzis ir vētrainu kaislību cilvēks, un šī kaislība var būt vērsta gan uz naudu, gan uz pretējo dzimumu, gan pašam uz sevi. Tāpēc dažos gadījumos viņš var būt altruists, kas ziedo visu otra dēļ (pat atraudams pēdējo pats sev), bet citos – kļūt par bezsirdīgu, egoistisku aprēķinātāju. Biežāk gan tomēr kārava dūzis ir labdaris un pasaules glābējs, kurš ar dziļu pārliecību seko saviem ideāliem.

Šīs radošās personības var nodoties vairākām lietām vienlaikus, ir artistiski un arī godkārīgi. Viņu vēlme aplaimot cilvēci ietver biežus ceļojumus, daudz kontaktu, savukārt viņu privātā dzīve nereti norit "pa gabalu", ja vien partneris nav gatavs joņot pa pasauli līdzi. Biežāk tie ir mīlas sakari, nevis stabilas laulības saites.

Uzdevumi: iemācīties paskaidrot savam partnerim, kas tieši no viņa tiek sagaidīts, un saprast, kā partneris viņu patiesībā uztver. Otrs kārava dūža uzdevums visa mūža garumā ir iemācīties patiesu cieņu pret saviem partneriem, tajā skaitā – pret īslaicīgiem mīļākajiem(-ām).

Pārbaudījumi: galvenais kārava dūža pārbaudījums slēpjas naudas (karjeras) un mīlestības savietošanā, jo vienlaikus viņš spēj fokusēties vai nu uz vienu, vai uz otru. Ja nauda nenostājas pirmajā vietā viņa vērtību sistēmā, dzīve var būt visnotaļ baudāma un gandarījuma pilna.

Kārava dūži ir arī Edvards Sepīrs, Nikolajs Čaušesku, Pols Ņūmens, Andress Fogs Rasmusens, Veins Greckis.

Source

Orākuls.lv

Tags

Dzimšanas kārts
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form