19. augusta jubilārs – kreiča septītnieks
Foto: Daniel Chen / cc

Šīs dienas jubilāru dzimšanas kārts ir kreiča septītnieks. Ko tas vēsta par sava aizbilstamā raksturu, dzīves uzdevumiem un pārbaudījumiem?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tāpat kā visi septītnieki, arī šī ir ļoti garīga kārts, taču pašam jāpiestrādā pie šā garīgumu īstenošanas dzīvē, pretējā gadījumā septītnieka ietekme var nest nepatikšanas. Taču kreiča septītniekam pietiek spēka, lai gūtu atzinību, pēc kuras sirds dziļumos viņš alkst, arī iedzimtas intuīcijas un vērīguma viņam netrūkst.

Atradis sev cienīgu pielietojumu dzīvē, kreiča septītnieks diezgan viegli tiks galā ar romantiskajiem vilinājumiem un spēs izveidot arī ilgākas attiecības (faktiski viņš tā pa īstam jūtas labi tikai laulībā).

Nesasniedzis ilgotos panākumus, kreiča septītnieks var sākt tēlot romantisko kino varoni un izdaiļot savu dzīvi ar romāniem un drāmām. Atbilstoši – šķiršanās un jauna laulība.

Uzdevumi: tikt vaļā no trauksmes un pesimisma savā domāšanā. Izveidot sevī godīgumu un tikumisko tīrību: ja viņš panākumus mēģinās gūt ar negodīgiem līdzekļiem, karmas bumerangs skars ģimenes dzīvi un personiskās attiecības.

Pārbaudījumi: ja kreiča septītnieks nesekos saviem iekšējiem impulsiem, viņš var vilties un pat iekrist depresijā. Otra lieta – viņam ir tendence notriekt naudu daudz ātrāk nekā nopelnīt, un arī tas ir viņa pesimistiskā domāšanas veida dēļ.

Kreiča septītnieki ir arī Lotārs Meiers, Vilards Boils, Džons Dīkons, Pīters Galahers.

Tags

Dzimšanas kārts
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form