5. februāra jubilārs – pīķa septītnieks
Foto: Devin Rajaram / cc

Šīs dienas jubilāru dzimšanas kārts ir pīķa septītnieks. Ko tas vēsta par sava aizbilstamā raksturu, dzīves uzdevumiem un pārbaudījumiem?

Pīķa septītnieks tiek dēvēts par ticības kārti, un tā patiesi ir viena no visgarīgākajām kārtīm kavā. Šāds cilvēks var ļoti daudz ko sasniegt un piepildīt savas sirds vēlmes, ja ieklausīsies pats savā iekšējā viedumā. Viņš var tikt galā ar faktiski jebkuru smagu darbu jebkādos apgrūtinošos apstākļos. Viņam jādzīvo pēc visaugstākajiem standartiem un jāvairās no vienpusīgas un subjektīvas attieksmes pret citiem. Izņemot paša bailes un šaubas, nekas cits pīķa septītniekam īsti nevar kaitēt – viņš atrodas Augstāku spēku aizsardzībā.

Šai kārtij ir viena no vislabākajām laulības karmām. Gan pīķa septītnieki vīrieši, gan sievietes ir garā spēcīgi, ar lielu gribasspēku, pašpārliecināti, no viņiem nevar uztaisīt mājsaimnieces. Nereti gadās, ka pīķa septītnieks stājas laulībā naudas vai atbalsta dēļ, ko viņam spēj nodrošināt dzīvesbiedrs.

Uzdevumi: iemācīties sev uzticēties un saglabāt ticību pat vissarežģītākajās situācijās. Aktivēt Augstāko spēku aizsardzību, atklāt dzīves maģiju tās visaugstākajā izpausmē. Nepiešķirt pārāk lielu nozīmi finansiālajam aspektam, ko varētu dot laulība, tā vietā fokusējoties uz garīgo.

Pārbaudījumi: pīķa septītnieks karmu atstrādā caur savu ķermeni. Nereti viņš saskaras ar negadījumiem, avārijām, veselības problēmām, un ir grūti saglabāt optimismu, kad ķermenis cieš, – taču tieši tāds ir daudzu pīķa septītnieku uzdevums! Būdams ļoti jaudīgs, pīķa septītnieks var arī iegrimt egocentrismā, kas viņam var atnest lielas ciešanas.

Pīķa septītnieki ir arī Otto fon Bismarks, Sergejs Rahmaņinovs, Abrahams Maslovs, Sergejs Lazarevs.

Source

Orākuls.lv

Tags

Dzimšanas kārts
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form