Šīs dienas jubilāru dzimšanas kārts ir pīķa četrinieks. Ko tas vēsta par sava aizbilstamā raksturu, dzīves uzdevumiem un pārbaudījumiem?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Darbīgais un uzcītīgais pīķa četrinieks ir viena no vispastāvīgākajām kārtīm kavā. Ar viņu ir sajūta kā aiz akmens sienas. Izcilās darbspējas nodrošina viņam pastāvīgu veiksmi finansēs un darbā vispār, turklāt no sava darba viņš gūst patiesu gandarījumu. Prot uzvesties sabiedrībā, ir apveltīts ar runas dāvanām (tāpēc gūst panākumus gan rakstniecībā, gan mārketingā un politikā). Būdams četrinieks, viņš ir ļoti stūrgalvīgs un gana erudīts, lai vēlētos dzīvot pats pēc saviem likumiem, jo necieš ierobežojumus.

Parasti pīķa četriniekam ir turīgi un ietekmīgi draugi un partneri. Vispār viņš ir ļoti mīlošs un dāsns, un, kaut arī palaikam lietas labā var izrādīt stingrību, parasti mīļotajam cilvēkam par viņu sūdzību nav. Vislabāk piemēroti būs partneri, kuriem arī piemīt ceļotāja gars.

Uzdevumi: nepievērst pārmēru lielu uzmanību sava tuvākā loka cilvēku materiālajam stāvoklim – aiz ārējā spožuma var palaist garām patiesās vērtības, uz kurām balstās mīlestības attiecības. Noskaidrot, kas viņu tur pie katra konkrētā darba, – aizrautība vai tomēr kaut kādas bailes.

Pārbaudījumi: pīķa četrinieks pēc stabilitātes dzīvē tiecas vairāk nekā jebkurš cits, tomēr – ja pārāk daudz uztrauksies par naudu, pats saliks sev spieķus riteņos. Jāatzīst, jāpieņem un jāatbrīvo savas bailes nonākt uz nabadzības sliekšņa, un tad tāda situācija pīķa četrinieku diezin vai jebkad piemeklēs.

Pīķa četrinieki ir arī Mains Rīds, Aušra Augustinavičūte, Roberts Daunijs, Hīts Ledžers.

Tags

Dzimšanas kārts
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form