Šīs dienas jubilāru dzimšanas kārts ir kreiča četrinieks. Uzzini, ko kārts vēsta par sava aizbilstamā raksturu, dzīves uzdevumiem un pārbaudījumiem!

Zem šīs kārts dzimušais ir progresīvs un savā darbībā nereti liek lietā novatora talantu un spožas idejas. Viņš mērķtiecīgi virzās pretī panākumiem, un nekāds apkārt valdošais viedoklis viņu nepiespiedīs mainīt savas domas, ja vien kreiča četrinieks pats nesaskatīs nopietnu pamatojumu to darīt. Kreiča četrinieks ir talantīgs jurists, labprāt iesaistās strīdos un gandrīz vienmēr uzvar tajos. Arī fizisks darbs viņu nebiedē, un veselība to ļauj darīt. Īsi sakot – šī ir viena no visveiksmīgākajām kārtīm visā kavā.

Būdams augstu novērtēts profesionālajā jomā, kreiča četrinieks tiecas pēc panākumiem arī mīlestībā, taču mēdz piesaistīt visai sāpīgas attiecības un, vīlies ideālos, arī pats var kļūt par neuzticamu mīļāko ar šaubīgu reputāciju. Tomēr, ja kreiča četrinieks turēs sevi grožos, mūža otrajā pusē viņš var izveidot labas, dvēseliski tuvas attiecības.

Uzdevumi: tikt gala ar savu stūrgalvību, kad tā kļūst par bremzējošu faktoru. Izmantot savu mīlestību pret diskusijām lietišķiem mērķiem, piemēram, tirdzniecībai, nevis oponenta sakaušanai "sporta pēc".

Pārbaudījumi: kreiča četrinieks pēc mīlestības tiecas tik ļoti, ka viņam ir tendence uz šo tēmu ieciklēties. Kā likums, viņu piesaista radoši cilvēki, taču viņa vēlme pierādīt savu taisnību ir tik spēcīga, ka liktenis mēdz piespēlēt partnerus, kuri apgāž kreiča četrinieka dzīves patiesības un tādējādi liek garīgi augt.

Kreiča četrinieki ir arī Džemma Skulme, Mirdza Zīvere, Huans Pablo Montoija, Jolanta Dukure.

Source

Orākuls.lv

Tags

Dzimšanas kārts
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form