Šīs dienas jubilāru dzimšanas kārts ir erca devītnieks. Ko tas vēsta par sava aizbilstamā raksturu, dzīves uzdevumiem un pārbaudījumiem?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Erca devītnieks ir lielu sasniegumu vai lielu zaudējumu kārts. Dažkārt – abu kopā. Lai gūtu panākumus, viņam pareizi jāizbūvē savu personisko vēlmju hierarhija. Var teikt, ka visa viņa dzīve sastāv no garīgu mācībstundu virknes. Finansiāli zaudējumi šajā gadījumā būtu jāuztver kā norēķināšanās par pagātni. Ja erca devītnieks sekos augstākam aicinājumam, tad taps atalgots ar salīdzinoši laimīgu dzīvi. Pēc dabas būdams dāsns, erca devītnieks gatavs ar pasauli dalīties savā dvēseles bagātībā. Iedzimtā vēlme palīdzēt viņu nereti aizved pie konsultanta profesijas, viņi ir arī radoši un labi izgudrotāji.

Ja erca devītnieks realizē savu potenciālu zemākajā līmenī, tad viņa mīlestības dzīve var būt teju vissāpīgākā visā kavā. Tieksme izveidot ļoti ciešu saikni ar partneri var ievilkt erca devītnieku "upura / glābēja" attiecībās.

Uzdevumi: neiet savu baiļu pavadā un nebēgt no īstenības. Gudri izmantot savu talantu, izvairoties no mānīšanās. Pārstāt sev iegalvot, ka viss, ko viņš dara, tiek darīts partnera glābšanas labad.

Pārbaudījumi: erca devītnieks nācis, lai norēķinātos par pagātnes parādiem (erca devītnieka gadījumā runa ir par personiska rakstura attiecībām) un varētu doties tālāk. Pat vissīkākā novēršanās no patiesības un taisnīguma draud ar ātru un skarbu atmaksu.

Erca devītnieki ir arī Benedikts Spinoza, Aleksandrs Suvorovs, Dainis Turlais, Emirs Kusturica.

Tags

Dzimšanas kārts
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form