Šīs dienas jubilāru dzimšanas kārts ir erca četrinieks. Ko tas vēsta par sava aizbilstamā raksturu, dzīves uzdevumiem un pārbaudījumiem?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Erca četrinieks gan partnerattiecībās, gan dzīvē vispār meklē drošību un stabilitāti. Viņam ir augsti ideāli un romantisks ģimenes dzīves redzējums, un, ja šie ideāli izrādās pārāk grūti sasniedzami, erca četrinieks var noslēgties sevī un ciest. Taču, ja vīziju izdodas salāgot ar reālu dzīves uztveri, ģimenes dzīve var izvērsties ilga un patiesi laimīga.

Daudzi erca četrinieki ir dzimuši aprūpētāji un pat dziednieki, spēj labi darboties komandā un kļūt par atzītiem skolotājiem, daudziem no viņiem piemīt zinātniski strukturēts prāts. Tomēr gan profesionālajā, gan ģimenes dzīvē erca četriniekam jāpatur prātā, ka ne visiem cilvēkiem nepieciešama nemitīga pieskatīšana.

Uzdevums: erca četriniekam nopietnāka uzmanība jāpievērš savai veselībai, jo viņam piemīt niķis izdabāt savām vājībām gan fiziskajā, gan emocionālajā jomā. Otrs – atbrīvoties no despotiskuma savā raksturā, pacensties nekontrolēt savus tuviniekus, atvēlēt bērniem un partnerim patstāvību.

Pārbaudījums: ja erca četriniekiem kaut kas dzīvē neveicas, tad būs vien jāmeklē vaina pašiem sevī, jo liktenis pret viņiem pārsvarā ir draudzīgs. Bailes ir vēl viens bubulis, kas nereti vajā erca četrinieku, bet ar to jācīnās.

Erca četrinieki ir arī Duarte I, Jans Vermērs, Abrahams Valds, Pīters Džeksons, Lerijs Mullens.

Tags

Dzimšanas kārts
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form