Šīs dienas jubilāru dzimšanas kārts ir erca trijnieks. Ko tas vēsta par sava aizbilstamā raksturu, dzīves uzdevumiem un pārbaudījumiem?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Erca trijnieks ir svētīts ar izcilām prāta spējām un arī ar ziņkārību, viņam patīk vērtēt un analizēt visu, kas nonāk viņa redzeslokā. Labi spēj sastrādāties ar abu dzimumu pārstāvjiem, ir cītīgs, inovatīvs un caur to nereti uzlabo savu materiālo stāvokli. Lai labi justos, viņam nepieciešamas biežas pārmaiņas. Ja veltīs sevi metafizikas vai reliģijas jautājumiem, iegūs vairāk iekšējā miera.

Šī ir "mīlestības gardēžu" kārts, Erca trijniekam patīk dažādība, turklāt viņi parasti ir pievilcīgi no vaiga un apburoši sarunā. Taču viņu pievelk tikpat nepastāvīgi partneri kā pats, un bailes no saistībām apgrūtina pastāvīgu, harmonisku attiecību izveidi.

Uzdevums: tikt pāri savām bailēm no nabadzības un savu neizlēmību pārvērst radošā pieejā darbam un iesākto novest līdz finišam. Un galu galā noskaidrot, kas viņa dzīvē ir pats galvenais un vissvarīgākais!

Pārbaudījums: kārdinājumi – visdažādākajās jomās, cits par citu vilinošāki – ir erca trijnieka pārbaudījums. Viņš ir kā pirmais kosmonauts uz jaunatklātas planētas – pašam jāizdomā katrs nākamais solis.

Erca trijnieki ir arī Vudro Vilsons, Ričards Klaidermans, Denzels Vašingtons, Džons Ledžends.

Tags

Dzimšanas kārts
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form