Šīs dienas jubilāru dzimšanas kārts ir erca divnieks. Ko tas vēsta par sava aizbilstamā raksturu, dzīves uzdevumiem un pārbaudījumiem?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šo dēvē par mīlas sakara kārti. Erca divniekam piemīt gribasspēks, viņš ir pārliecināts par savu rīcību un neļausies komandēties. Zinātkārs un intelektuāls, taču pirmām kārtām – nemitīgi iemīlējies. Viņā vienlkaikus dzīvo ļoti idealizēts priekšstats par laulību, augstas prasības pret partneri un neremdināma vajadzība pēc komunikācijas.

Jāpiebilst, ka šī kārts (līdzās erca dūzim un džokeram) ir tikai vienu vienīgu dienu gadā, tāpēc par šiem cilvēkiem izveidojas priekšstats kā par īpašiem, neatkārtojamiem, oriģināliem.

Erca divnieks nepanes vientulību – viņš labāk izvēlēsies kaut jel kādu partneri sev blakus, nekā būs viens.

Uzdevums: erca divniekam jāizveido mazliet praktiskāka attieksme pret mīlestību, tas viņam nestu lielu labumu, jāiemācās sava jūtas izpaust, ja tā var izteikties, racionālāk.

Pārbaudījums: bieži erca divnieki iekļūst pārbaudījumos, kas saistīti ar dzīšanos pakaļ savai kaislībai.

Erca divnieki ir arī Romāns fon Ungerns-Šternbergs, Andris Slapiņš, Džūda Lovs, Ketrīna Meniga.

Tags

Dzimšanas kārts
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form