Versija par to, kā veidojas tava realitāte: trīs slāņi
Foto: BRUNO CERVERA / cc

Neatkarīgi no tā, vai to nojaut, tu eksistē tādā kā ļoti advancētā virtuālā realitātē – tādā, kurā katra tava doma, uzskats un emocija izvēlas to, kas parādās uz ekrāna, kuru tu sauc par savu realitāti.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šai sapratnei ir savas sekas. Viena (un svarīgākā) no tām ir pilnīga atbrīvošanās no savām bailēm, uzskata Džefs Strīts (Jeff Street). Lielāko daļu viņa dzīves bijis pārliecināts ateists – "zinātniskais tips" ar absolūti nekādu ticību garīgajai pasaulei, viņš "pamodās" pirms pāris gadiem pēc vairākiem "maģiskiem" gadījumiem savā dzīvē un tagad kvēli pēta šo pasauli un dalās ar saviem ieskatiem par garīgumu un metafiziku savā blogā "Divine-cosmos.net". Piedāvājam iepazīties ar Strīta redzējumu par realitātes uzbūvi.

Pirms iedziļināmies, kā tava realitāte (tās trīs slāņi) veidota, īsi aplūkosim tavu patieso dabu un tavu realitāti – kas un kā daļa tu esi.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form