Svētbirzis – tas ir sava veida senču dators vai – drīzāk – "internets". Noteiktās vietās attiecībā pret āderu tīklu tika izvietoti akmeņi un koki. Šādas struktūras veidoja starojumu telpā, viļņvadus, kontūrus u.c. Piemērs – Stounhendža vai Abavas krastā atrodamie akmens veidojumi.

Noteiktas sugas koks, iestādīts āderu krustpunktā, strādā kā dzīva antena. Ne katrs koks tādā vietā labi augs. Nereti stādus stādīja pa vairākiem kopā, noteiktā augstumā izdarot iegriezumu mizā un saaudzējot kokus kopā vai vienkārši stādot tos aplī ar tādu aprēķinu, lai tie darbotos kā viens koks. Ap svētozolu veidojas trīs "zelta jostas" – trīs enerģētiskie apļi, kas strukturizē telpu ap svētkoku. Senāk esot bijuši ozoli ar deviņām un pat trejdeviņām zelta jostām!

Noteiktā veidā izvietoti akmeņi var ietekmēt apkārtējo lauku, veidojot viļņvadu vai kontūru. Piemēram, Stounheindža kā akmeņu aplis ir tipisks kontūrs, trilīti (divi vertikāli nostādīti akmens bluķi, kuriem pāri pārlikts trešais) tajā darbojas kā observatorijas daļa un vienlaikus arī kā "portāli-pastiprinātāji".

Vēl ir tāda lieta kā elkas – elku tēli jeb murti (ikona, fetišs, vūdū lelle, fotogrāfija) – dažādi priekšmeti, kas dažādos laikmetos tikuši izmantoti "saziņai", jo ir ērti piesaistīt kāda objekta enerģiju pie taustāma uzskates līdzekļa. Mēs, piemēram, šim nolūkam lietojam... tālruņa numuru: uzspiežam noteiktu numuru un varam runāt ar mums vajadzīgo cilvēku.

Kā to izmantot? Piemēram, tev vajadzīgs rituāls, kuru var veikt tikai Kailaša kalna pakājē, bet līdzekļu ceļam uz Tibetu nav. Ko darīt? Ņemam Kailaša fotogrāfiju, vai, ja vēlamies, lai rezultāts būtu stiprāks, – izveidojam Kailaša maketu no mums pieejamiem, vēlams, enerģētiski piemērotiem materiāliem... Varam vienkārši aizbraukt uz tuvējo pludmali un... uzbūvēt smilšu pili Kailaša formā – ne ar ko nav sliktāks variants par jebkuru citu! Var izveidot smilšu čupiņu un, lejot uz tās šķidru ģipsi vai cementa javu, ļaut tam sacietēt un pēc tam apstrādāt. Veidojot elkas, var izmantot arī dažādus pusdārgakmeņus, ēteriskās eļļas, zīmes, rūnas utt. – ja tu zini, ko un kādēļ dari.

Source

Orākuls.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form