Kas Dvīņiem "kritīs no gaisa"?

Šis gads (vismaz lielākā gada daļa) Dvīņiem ir salīdzinoši veiksmīgs, un no gaisa nokrist var iedvesma vai iespējas kaut ko radīt, kaut kā izpaust savu talantu, pat tad, ja tas būtu tikai "viena aktiera teātris", laužot sirdis kaislīgiem pielūdzējiem. Taču Dvīņu radošā dzirksts var realizēties arī kādā mazā brēkulītī. Lūk, arī iemesls pārbaudīt, vai Dvīņiem ir pedagoga talants!

Vēl zvaigznes sola, ka Dvīņiem šajā gadā būs daudz iespēju priekam un izklaidei un līdz ar to – jauniem iespaidiem un jauniem kontaktiem. Vai šie kontakti būs ilgstoši un noturīgi – tas jau ir cits stāsts.

Kur nolikts Dvīņu grābeklis?

Turpat vien, kur pērnajā gadā gulējis, tas grābeklis arī ir – Dvīņu partnerattiecībās. Ja pērnais gads šo jomu krietni papurināja un varbūt arī izjauca kādu savienību, tad šis gads sola daudz iespēju iepazīties un... uzkāpt uz tā paša grābekļa. Atliek cerēt, ka iepriekšējās drāmas Dvīņiem ir kaut ko iemācījušas un šoreiz Dvīņi jau pa gabalu pamanīs krīzes priekšvēstnešus. Galvenais – neiekulties kopējos naudas darījumos ar cilvēku, kurš nav ar Dvīņiem pabijis ugunī un ūdenī.

Kas notiks Dvīņu sirdī?

Viesuļi, orkāns un cunami – īpaši attiecībās nesaistīto Dvīņu sirdīs tie plosīsies. Pie vēlēšanās no jebkuras romantiskas jūsmas Dvīņi spēs uzkonstruēt drāmu. Savukārt aizņemto un apgredzenoto Dvīņu uzmanības lokā būs atsaluma un distances mazināšana attiecībās. Jāteic – tas var arī izdoties.

Kas notiks Dvīņu makā?

Daudz personiskās naudas Dvīņi šogad ieguldīs izklaidēs un talanta attīstībā, savukārt ar biznesa naudiņu nebūs tik vienkārši – tur izšķirošo lomu var nospēlēt publicitāte un orientēšanās uz aizrobežas patērētājiem. Aizņēmumus ņemt var tikai retais un parādus ievilkt – vēl jo mazāk.