Veselība

2022. gads Jaunavām piespiedīs nopietni padomāt par veselību. Pareizs uzturs, regulāras fiziskās aktivitātes un ieklausīšanās ekspertu ieteikumos – tieši šīm lietām jaunajā gadā jāpievērš īpaša uzmanība. Svarīgi nepārcensties (jo treniņā var gūt traumu) un nesarežģīt visu ar pārgudrību (jo tā var viegli nomaldīties no paša nospraustajiem mērķiem).

Attiecības

Attiecību ziņā Jaunavas gaida patīkams un daudzsološs gads. Tām Jaunavām, kas jau ir attiecībās, izdosies radīt ideālu līdzsvaru starp ģimeni un darbu, savukārt vientuļajām Jaunavām pastāv liela iespēja pavasarī pazaudēt galvu iemīloties. Diemžēl tieksme partnerī redzēt vēlamo, nevis esošo var izspēlēt ļaunu joku.

Darbs un nauda

Gada sākumā Jaunavai var šķist, ka viss rit gludi un turpmākās pūles nesīs augļus. Tomēr ir par agru atslābināties – grūtākais periods gaidāms no marta līdz septembrim. Par laimi Jaunava prot būt taupīga, ja tas ir nepieciešams. Jāliek aiz auss, ka, lai kaut ko gūtu, jāprot arī dot, savukārt taupību un skopumu šķir pavisam šaura līnija. Gada beigas nāks ar iespēju piepelnīties papildus.