Veselība

Lauvai šis gads ritēs veselības stiprināšanas zīmē: būs daudz vieglāk atbrīvoties no kaitīgiem ieradumiem, savukārt labie paradumi nostiprināsies ātri un bez lielas piepūles. Vēlēšanās uzlabot dzīves kvalitāti ir virzītājspēks, jo īpaši tām Lauvām, kas nav tendētas uz galējībām. Pats svarīgākais – ievērot līdzsvaru, galu galā pasaule iepazīs pavisam jaunu Lauvu, kas mainījusies ne tikai ārēji, bet arī iekšēji.

Attiecības

Veiksmīgs gads gaidāms tām Lauvām, kam jau ir pastāvīgas attiecības – uzticams un drošs partneris spēlē ļoti svarīgu lomu. Savukārt vientuļās Lauvas, lai gan nevarēs sūdzēties par pretējā dzimuma pārstāvju uzmanības trūkumu, nopietnas attiecības tomēr nespēs izveidot. Lauvai nemitīgi šķitīs, ka kaut kā trūkst, situācija mainīsies vien gada beigās. Šajos apstākļos priekšplānā izvirzīsies attiecības ar ģimeni un radiem. Lauvai jābūt gatavai piedāvāt palīdzību, un tad nepieciešamības gadījumā arī citi palīdzēs Lauvai.

Darbs un nauda

Lauvu gaida pārsteigumiem un dažādām peripetijām pārbagāts gads. Daudz pārmaiņu, kas sākotnēji raisīs šausmas, vēlāk izrādīsies īsts brīnums. Tādēļ nevajadzētu īpaši pārdzīvot – kopumā Lauvas dzīvē viss ir un būs ideāli. Gada otrā puse nāks ar lielu veiksmi, vērā ņemamiem ienākumiem un sabiedrības uzmanību. Svarīgi ieklausīties savā iekšējā balsī un pieņemt pareizos lēmumus.