Mežāzis (21. decembris–19. janvāris)
2017
Kas Mežāzim "kritīs no gaisa"?

Gada lielākajā daļā Mežāzis būs sabiedrības uzmanības lokā. No viņa daudz prasīs, viņš nevarēs palikt neievērots aizkulisēs – arī tad, ja būs novārījis kādas ziepes. Taču arī negatīva publicitāte ir reklāma, tāpēc diezin vai Mežāzis varēs īpaši sūdzēties par karjeras un izaugsmes iespēju trūkumu. Papildu atbildība viņam pat sagādā prieku un adrenalīnu! Vēl ļoti iespējams, ka šajā gadā Mežāža piemērs liecinās, kā dzīvē izskatās formula "tie pēdējie būs tie pirmie". Un otrādi. Pārmaiņas statusā var būt diezgan ievērojamas.

Kur nolikts Mežāža grābeklis?

Krietni vairāk nekā citus gadus Mežāzim būtu jāseko saviem vārdiem, jo tiem šogad var būt plašs un – atkarībā no satura – dažkārt arī graujošs skanējums. Tas var atbalsoties gan "varas gaiteņos", gan arī paša Mežāža privātajā teritorijā un ģimenē. To, kas nav bijis salauzts, lai Mežāzis šogad labāk nemēģina remontēt – var iznākt dubulta strādāšana.

Kas notiks Mežāža sirdī?

Sirdslietām gads der tīri labi, jo Mežāzim ir izredzes realizēt kopīgo ieceri par zīmogu, gredzenu un citu uzvārdu. Uzreiz jāpiebilst, ka arī tikt vaļā no uzvārda un gredzena iespējas ir, ja Mežāzis to uzskata par labāku scenāriju. Ja tomēr attiecības gribas saglabāt, tad nāksies rūpīgāk sabalansēt zīmēšanos slavas saulītē un ietekmīgu cilvēku lokā ar laiku, kas pēc tiesas un taisnības pienāktos paša ģimenei.

Attiecībās nesaistītie Mežāži lai tauriņus vēderā šogad meklē tur, kur grozās naudiņa, tiek vētītas vecās un top jaunas vērtības. Un nevajag izlikties, ka materiālajām lietām nav nekādas nozīmes!

Kas notiks Mežāža makā?

Neteiksim, ka tur kā no Pilnības raga sabirs miljoni, taču arī trūkumu Mežāzis droši vien necietīs – pat tad, ja izmaiņas karjerā notiks pēc sliktākā scenārija un draugi pamanīsies viņu samusināt uz kādu vāji pamatotu tērēšanu. Uz tālākiem radiem pārāk neceri, bet vecāki un dzīvesbiedrs gan jau pie vajadzības izlīdzinās finansiālās grambas.

Astroloģe Aija Austruma
e-pasts: aija.austruma@vejszimolos.lv, tālrunis 29404222