Martā Mežāzis visu dara nopietni: ja runā – tad par lietu, ja kārto darīšanas – tad līdz pēdējam zīmogam, ja maina imidžu – tad ar tādu dzelzsbetona sejas izteiksmi, it kā no tā būtu atkarīga pielaide valsts noslēpumam.

"Kārtot darīšanas" (tajā skaitā – mācību parādus) marta sākumā ir ļoti laba doma, jo mēneša otrajā pusē kārtošana tik raiti vairs nevedīsies un arī prioritātes būs pamainījušās: tad Mežāža ikdienā pirmo vijoli spēlēs mājas dzīve un ar to saistīti jautājumi, pirkumi, remonti, citas kopīgas aktivitātes. Tieši aktivitātes, nevis draudzīga dīvāna sildīšana pie kamīna!

Mierīgi slaistīties sev neļaus arī pats Mežāzis – viņš, visticamāk, sagudros kādu par katru cenu sasniedzamu mērķi, lai būtu par ko sevi bakstīt gadījumā, ja sasniegšana samisējas. Laiku pa laikam sevi "paņemt pie čupra" ir pat veselīgi, tomēr Mežāzim jāpierauga, lai šogad (un īpaši tuvākajos pāris mēnešos, kamēr pa Mežāža zīmi dzīvojas ne vien Saturns, bet arī Marss) tas nenotiktu pārāk bieži: dzīvības spēki nav neizsmeļami, vai zini!